Wiemy, dlaczego Skrzynecka pokazała dziecko w "VIVIE"!

Przyjacielska sesja.
Dlaczego Skrzynecka pokazała dziecko? Przyjacielska sesja w "Vivie" Menadżerka Katarzyny Skrzyneckiej, Katarzyna Sułek, powiedziała, że jej podopieczna zdecydowała się na sesję z dzieckiem w "Vivie", bo to zaprzyjaźniona gazeta Kiedy jakiś czas temu zapytaliśmy Katarzynę Sułek, menadżerkę Katarzyny Skrzyneckiej, o to, czy aktorka i jej mąż Marcin Łopucki planują wystąpić ze swoją córeczką Alikią w sesji zdjęciowej na łamach jakiegoś magazynu, odpowiedziała: - Na razie nie ma takiej propozycji. Nikt nie podjął takich decyzji. Na razie rodzice będą na pewno trzymać córkę jak najdalej od całego zamieszania. Być może w przyszłości zdecydują się na taką sesję, nie wykluczam tego. No cóż, jak już wiemy, sytuacja się zmieniła. Dlaczego? - Pani Kasia jest zaprzyjaźniona z "Vivą". Stwierdziła, że kiedyś ten pierwszy raz musi nastąpić, a że "Viva" to życzliwe pismo, zdecydowali z mężem, że wezmą udział w takiej sesji - powiedziała nam Katarzyna Sułek. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół. Zapytaliśmy również, czy państwo Łopuccy otrzymali honorarium za tę sesję. - Nie mam takiej wiedzy - odpowiedziała Katarzyna Sułek.

Kiedy jakiś czas temu zapytaliśmy Katarzynę Sułek, menadżerkę Katarzyny Skrzyneckiej, o to, czy aktorka i jej mąż, Marcin Łopucki, planują wystąpić ze swoją córeczką Alikią w sesji zdjęciowej na łamach jakiegoś magazynu, odpowiedziała:

Na razie nie ma takiej propozycji. Nikt nie podjął takich decyzji. Na razie rodzice będą na pewno trzymać córkę jak najdalej od całego zamieszania. Być może w przyszłości zdecydują się na taką sesję, nie wykluczam tego.

No cóż, jak już wiemy, sytuacja się zmieniła. Dlaczego?

Pani Kasia jest zaprzyjaźniona z "Vivą". Stwierdziła, że kiedyś ten pierwszy raz musi nastąpić, a że "Viva" to życzliwe pismo, zdecydowali z mężem, że wezmą udział w takiej sesji - powiedziała nam Katarzyna Sułek.

W końcu czego nie robi się dla przyjaciół. Zapytaliśmy również, czy państwo Łopuccy otrzymali honorarium za tę sesję.

Nie mam takiej wiedzy - odpowiedziała Katarzyna Sułek.

Ena

Zobacz także:

"Ja nigdy się nie poddałam!" Skrzynecka opowiada w "VIVIE!" o swojej walce o dziecko

Elegancka Mucha i Skrzynecka w dresie. Jak wyglądały na otwarciu SPA?

Katarzyna Skrzynecka wraca po ciąży! I od razu bardzo krótka sukienka