Grochola bawi na Kanarach. Wiemy, co robi!

Pisarka nie marnuje czasu.
Grochola bawi na Kanarach Pisarka nie marnuje czasu Pisarka Katarzyna Grochola bawi właśnie na Wyspach Kanaryjskich. Oprócz zwiedzania, podobno zajmuje się również zbieraniem materiału do nowej książki. Celebrytom wydaje się czasem, że mogą się bezpiecznie schować, na przykład za granicą. Taka Grochola miałaby nawet powody, bo ostatnio trochę krytykowaliśmy jej kiepskie kreacje. Nic jednak nie zmyli czujności naszych czytelników... Jak nam donosi jeden z nich, pisarka Katarzyna Grochola, znana również z "Tańca z Gwiazdami", bawi właśnie na Wyspach Kanaryjskich. A dokładniej na uroczej Fuerteventurze. Była też na wycieczce na Lanzarote - informuje nasze źródło. - W autokarze dorwała jakiegoś faceta i zaczęła go przepytywać, co myśli o kobietach. On jej opowiadał same stereotypy, ale i tak słuchała. Ponoć zbiera materiał do nowej książki pt. "Wielki wyrzut". Wielki wyrzut czy może mały podryw? Jak znamy Katarzynę Grocholę, to na pewno przepytywała tego szczęśliwca na okoliczność książki.

Celebrytom wydaje się czasem, że mogą się bezpiecznie schować, na przykład za granicą. Taka Grochola miałaby nawet powody, bo ostatnio trochę krytykowaliśmy jej kiepskie kreacje. Nic jednak nie zmyli czujności naszych Czytelników (nie przypadkiem użyliśmy dużej litery:). Jak nam donosi jeden z nich, pisarka Katarzyna Grochola, znana również z "Tańca z Gwiazdami", bawi właśnie na Wyspach Kanaryjskich. A dokładniej na uroczej Fuerteventurze.

Była też na wycieczce na Lanzarote - informuje nasze źródło. - W autokarze dorwała jakiegoś faceta i zaczęła go przepytywać, co myśli o kobietach. On jej opowiadał same stereotypy, ale i tak słuchała. Ponoć zbiera materiał do nowej książki pt. "Wielki wyrzut".

Wielki wyrzut czy może mały podryw? Jak znamy Katarzynę Grocholę, to na pewno przepytywała tego szczęśliwca na okoliczność książki. No bo czego?:)

Pegaz

Zobacz także:

Grochola: Na terapiach spędziłam kawał życia

Wojewódzki szturmuje Warszawę swoim nowym maserati. ZDJĘCIA!