Maciej Dowbor ma nową dziewczynę. A jednak!

Definitywny koniec związku z Joanną Koroniewską?
Maciej Dowbor ma nową dziewczynę Definitywny koniec związku z Joanną Koroniewską? Maciej Dowbor spotyka się z nową kobietą - donosi źródło Plotek.pl. Oznacza to definitywny rozpad dziewięcioletniego związku z Joanną Koroniewską Plotki okazały się prawdziwe. Związek Joanny Koroniewskiej i Maciej Dowbora rozpadł się po dziewięciu latach. Wszystko zaczęło się w grudniu - para nie spędziła ze sobą świąt ani sylwestra. Spekulowano, że przyczyną jest romans prezentera. Teraz już wiemy na pewno, że Dowbor się z kimś spotyka. - Tak, to prawda, Maciej Dowbor ma nową kobietę - donosi nasze źródło. Prezenter zaangażował się w nowy związek, a Joanna Koroniewska rzuciła się w wir pracy. Zastąpiła Marzenę Rogalską w programie TVP2 "Kocham Cię, Polsko". Dodatkowo, jak podał magazyn "Party", aktorka pojawi się w nowym reality-show telewizji TLC. Koroniewska, na oczach widzów będzie starała się rozwiązywać konflikty rodzinne. Przy okazji, skłócone matki i córki przejdą w programie prawdziwą metamorfozę w wyglądzie zewnętrznym. Oczywiście nie zapominajmy o "M jak miłość". Nadchodzące miesiące będą więc dla aktorki bardzo pracowite. A taka piękna była z nich para.

Plotki okazały się prawdziwe. Związek Joanny Koroniewskiej i Maciej Dowbora rozpadł się po dziewięciu latach. Wszystko zaczęło się w grudniu - para nie spędziła ze sobą świąt ani sylwestra. Spekulowano, że przyczyną jest romans prezentera. Teraz już wiemy na pewno, że Dowbor się z kimś spotyka.

Tak, to prawda, Maciej Dowbor ma nową kobietę - donosi nasze źródło.

Prezenter zaangażował się w nowy związek, a Joanna Koroniewska rzuciła się w wir pracy. Zastąpiła Marzenę Rogalską w programie TVP2 "Kocham Cię, Polsko". Dodatkowo, jak podał magazyn "Party", aktorka pojawi się w nowym reality-show telewizji TLC. Koroniewska, na oczach widzów będzie starała się rozwiązywać konflikty rodzinne. Przy okazji, skłócone matki i córki przejdą w programie prawdziwą metamorfozę w wyglądzie zewnętrznym. Oczywiście nie zapominajmy o "M jak miłość". Nadchodzące miesiące będą więc dla aktorki bardzo pracowite.

A taka piękna była z nich para.

Joanna Koroniewska,Maciej Dowbor

Ena

Zobacz także:

Koroniewska świetnie radzi sobie po rozstaniu, a Dowbor siwieje

"Dowbor nie wygląda na załamanego"

Fala rozstań wśród polskich gwiazd

Więcej o:
Komentarze (39)
Maciej Dowbor ma nową dziewczynę. A jednak!
Zaloguj się
 • adamxxxx

  Oceniono 30 razy 22

  Nie lubie tego pana, nie potrafi trzymac fiu*** na smyczy. Przykro o tym mowic. W sumie mi go zal a jeszcze bardziej kobiet ktore oszukal.

 • mirogniewa

  Oceniono 32 razy 20

  zwykły frajer :/

 • lunarosa

  Oceniono 25 razy 19

  Tyle lat byli razem, bez ślubu, i postanowili się rozstać dopiero, gdy urodziło im się dziecko, co za ironia losu.

 • wasza_mama

  Oceniono 18 razy 16

  "donosi nasze źródło" TO PO CH*JU PEWNE

 • enow4

  Oceniono 25 razy 11

  A cóż nas obchodzi jakiś tam Dawbor i Koroniewska?szemrana samozwańcza ELYTA. On ma rysy twarzy iście .......... Dla mnie ta twarz jest odrażająca.

 • ladyzgaga

  Oceniono 26 razy 10

  To zapewne ta ruda mamusia Dowborowa jest wszystkiemu winna.

 • rita123

  Oceniono 14 razy 10

  no to juz wiemy jaka była przyczyna rozejścia się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX