Krzysztof Rutkowski: Ze mną jest fajna impreza, ale życie ciężkie

Wywiad z detektywem.

Od ostatnich kilku tygodni nazwisko Krzysztofa Rutkowskiego jest wszędzie. Czy to w kontekście głośnej sprawy Madzi, czy jego życia osobistego - detektyw nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wywiady z nim ukazują się zarówno w poważnych tygodnikach opiniotwórczych, jak i magazynach o gwiazdach. Ostatnio tematem numer jeden jest jego związek z Luizą Kobyłecka. Wbrew wszelkim plotkom para się nie rozstała:

Tak, jesteśmy razem - powiedział nam Krzysztof Rutkowski.

Luiza Kobyłecka, Krzysztof Rutkowski, detektyw Rutkowski

Narzeczonych spotkała tragedia. Luiza niedawno poroniła.

Nie będziemy na ten temat rozmawiać. Zostawimy to tylko dla nas. To drażliwy temat.

Media rozpisywała się o tym, że narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego próbowała popełnić samobójstwo. Jak było naprawdę?

Nie chciała się zabić. Samobójstwo to za daleko powiedziane. To była chwila załamania. Stanęła w tym oknie, ale nie chciała skoczyć. Sytuacja była napięta, a Luiza nie jest przyzwyczajona do tego dziadostwa. Życie ze mną nie jest łatwe. Ze mną jest fajna impreza, ale życie jest ciężkie. Może to był jakiś sposób na zwrócenie na siebie uwagi? Że żyje i mnie potrzebuje.

Czy Rutkowski nie ma już dość tego medialnego zainteresowania?

Jestem bardzo zmęczony. Od miesiąca codziennie dzwoni do mnie kilka stacji telewizyjnych czy gazet. Czegoś takiego, jak żyję, nie było. Były duże sprawy, ale nie przewidziałem, że sprawa Madzi przyćmi śmierć Noblistki czy śmierć Whitney Houston.

10.02.2012 , KATOWICE , DETEKTYW KRZYSZTOF RUTKOWSKI PRZEKAZAL W PROKURATURZE OKREGOWEJ  REKAWICZKI KTORE W DNIU TARGEDI MIALA NA REKACH MATKA POLROCZNEJ MAGDY KATARZYNA W W KTORYCH MOGLA UKRYWAC CIALO . FOT . DAWID CHALIMONIUK /  AGENCJA GAZETA SLOWA KLUCZOWE:MAGDA RUTKOWSKI PROKURATURA DETEKTYW

Jax

Zobacz także:

TYLKO U NAS! Prywatne zdjęcia detektywa Rutkowskiego i jego narzeczonej

Rutkowski o związku z zakonnicą, która zrzuciła dla niego habit. Jak zaczęła się ta miłość i gdzie będzie ślub?