Królikowski zakochał się w koleżance z serialu?!

Spotyka się ponoć z aktorką "Ja to mam szczęście".
Królikowski się zakochał? Spotyka się ponoć z aktorką z serialu "Ja to mam szczęście!". Podobno Laurze Breszce i Antkowi Królikowskiemu bardzo dobrze współpracowało się na planie "Ja to mam szczęście!". Pojawiła się między nimi chemia... Wygląda na to, że w życiu Antka Królikowskiego pojawiła się nowa miłość. Paparazzi przyłapali go niedawno w jednym z centrów handlowych, gdzie robił zakupy w towarzystwie Laury Breszki. Oboje grają w nowym serialu TVP 2 "Ja to mam szczęście!", który startuje w środę 7 marca. Laurę Breszkę mogliśmy już oglądać w serialu " Hotel 52". 24-letnia aktorka zagrała także role w "Pierwszej miłości" i "Wiadomościach z drugiej ręki". Wiosną zobaczymy ją w 12. odcinku "Ja to mam szczęście!", gdzie wcieli się w postać Sabiny, dziewczyny z rodziny Joanny Polak (Kinga Preis). Zrobi piorunujące wrażenie zarówno na Jerzym (Jacek Braciak), jak i na jego synu Marcinie (Antek Królikowski), który za wszelką cenę zechce się przed nią popisać. Choćby tym, że świetnie gra na pianinie. Między młodym Polakiem a Sabiną dojdzie nawet do pocałunku. Nie spodoba się to Polakowi seniorowi, który narobi synowi wstydu przed dziewczyną, twierdząc, że rzekomo znalazł pod jego łóżkiem... świerszczyki. Podobno Laurze Breszce i Antkowi Królikowskiemu bardzo dobrze współpracowało się na planie "Ja to mam szczęście!". Grani przez nich bohaterowie wpadli sobie w oko, a między młodymi aktorami pojawiła się chemia - mówi nasze źródło z produkcji serialu. Co na to aktor? - Nie komentuję swojego życia prywatnego - stwierdził uśmiechnięty od ucha do ucha Antek Królikowski, którego zapytaliśmy o jego nową miłość z planu "Ja to mam szczęście!".

Wygląda na to, że w życiu Antka Królikowskiego pojawiła się nowa miłość. Paparazzi przyłapali go niedawno w jednym z centrów handlowych, gdzie robił zakupy w towarzystwie Laury Breszki. Oboje grają w nowym serialu TVP 2 "Ja to mam szczęście!", który startuje w środę 7 marca.

Laurę Breszkę mogliśmy już oglądać w serialu " Hotel 52". 24-letnia aktorka zagrała także role w "Pierwszej miłości" i "Wiadomościach z drugiej ręki".

laura breszka, ja to mam szczęście, serial

Wiosną zobaczymy ją w 12. odcinku "Ja to mam szczęście!", gdzie wcieli się w postać Sabiny, dziewczyny z rodziny Joanny Polak (Kinga Preis). Zrobi piorunujące wrażenie zarówno na Jerzym (Jacek Braciak), jak i na jego synu Marcinie (Antek Królikowski), który za wszelką cenę zechce się przed nią popisać. Choćby tym, że świetnie gra na pianinie.

Antek Królikowski, Laura Breszka, serial

Między młodym Polakiem a Sabiną dojdzie nawet do pocałunku. Nie spodoba się to Polakowi seniorowi, który narobi synowi wstydu przed dziewczyną, twierdząc, że rzekomo znalazł pod jego łóżkiem... świerszczyki.

Jacek Braciak, Laura Breszka, Kinga Preis

Podobno Laurze Breszce i Antkowi Królikowskiemu bardzo dobrze współpracowało się na planie "Ja to mam szczęście!".

Grani przez nich bohaterowie wpadli sobie w oko, a między młodymi aktorami pojawiła się chemia - mówi nasze źródło z produkcji serialu.

 

antek królikowski, laura breszka

Co na to aktor?

Nie komentuję swojego życia prywatnego - stwierdził uśmiechnięty od ucha do ucha Antek Królikowski, którego zapytaliśmy o jego nową miłość z planu "Ja to mam szczęście!".

Czy znaczący uśmiech sugeruje jego nowy związek? Jeśli tak, to gratulujemy!

ralph

Zobacz także:

ONE czarowały widzów przed laty: Bogumiła Wander i Krystyna Loska

Prawdziwy lans naszych celebrytów. Zobacz, co się działo na pokazie Hondy

Kształtne piersi, jędrne pupy, czyli aktorki z latynoskich telenowel