Pierwsza okładka Marty Grycan! Mamy jej komentarz

Kolejny sukces.
Pierwsza okładka Marty Grycan! Kolejny sukces Marta Grycan pojawiła się na okładce magazynu "Gala". - Na pewno budzimy teraz emocje, jeśli o nas się tyle pisze - komentuje bohaterka sesji swoją popularność Nie da się ukryć, że Marta Grycan to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy. O właścicielce cukierni oraz jej córkach jest coraz głośniej. Rozpisują się o nich wszystkie media. W niedzielę otrzymała nagrodę Sukces Roku 2011, którą odebrała na gali Osobowość Roku. Teraz czas na pierwszą okładkę celebrytki. Zapytaliśmy o wrażenia: - To była nasza pierwsza tak duża sesja zdjęciowa. Bardzo dobrze nam się pracowało. Wyszło rodzinnie, tak, jak chcieliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni - powiedziała nam Martha Tarnowska, agentka Marty Grycan. W wywiadzie dla "Gali" Marta Grycan wypowiada się na temat fenomenu swej popularności: - To zabawne - bywałyśmy na tych samych przyjęciach, w tych samych miejscach, z tymi samymi ludźmi. Na pewno budzimy teraz emocje, jeśli o nas się tyle pisze. Na pokazach czy bankietach na ogół pojawiają się pary, a tu: matka z córkami. I pewnie to miało wpływ na media. Jak też i to, że Viktoria wystąpiła w pokazie mody, a mnie zaczęto zapraszać do telewizji śniadaniowych. I wszystko zaczęło się nakręcać.

Nie da się ukryć, że Marta Grycan to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy. O właścicielce cukierni oraz jej córkach jest coraz głośniej. Rozpisują się o nich wszystkie media. W niedzielę otrzymała nagrodę Sukces Roku 2011, którą odebrała na gali Osobowość Roku.

Marta Grycan, Osobowość Roku 2011

Teraz czas na pierwszą okładkę celebrytki:

Marta Grycan

Zapytaliśmy o wrażenia:

To była nasza pierwsza tak duża sesja zdjęciowa. Bardzo dobrze nam się pracowało. Wyszło rodzinnie, tak, jak chcieliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni - powiedziała nam Martha Tarnowska, agentka Marty Grycan.

W wywiadzie dla "Gali" wypowiada się na temat fenomenu ich popularności:

To zabawne - bywałyśmy na tych samych przyjęciach, w tych samych miejscach, z tymi samymi ludźmi. Na pewno budzimy teraz emocje, jeśli o nas się tyle pisze. Na pokazach czy bankietach na ogół pojawiają się pary, a tu: matka z córkami. I pewnie to miało wpływ na media. Jak też i to, że Viktoria wystąpiła w pokazie mody, a mnie zaczęto zapraszać do telewizji śniadaniowych. I wszystko zaczęło się nakręcać.

Jak Wam się podoba pierwsza okładka Marty Grycan?

Jax

Zobacz także:

Marta Grycan zgarnęła nagrodę na imprezie Osobowość Roku

Grycan z najmłodszą córką w TV. Tłumaczy się z tego, jak ubiera dzieci

Marta Grycan wydaje książkę, a Wiktoria Grycan pisze bloga!

Więcej o: