Zamachowski się rozwodzi! Potwierdzają się plotki o jego romansie ze znaną dziennikarką

Szykuje się kolejny rozwód w show-biznesie!
Koniec małżeństwa Zamachowskiego? Szykuje się kolejny rozwód w show-biznesie. Znany aktor Zbigniew Zamachowski złożył pozew rozwodowy - pisze "Twoje Imperium". Informację potwierdziło biuro prasowe Sądu Okręgowego w Warszawie. Znany aktor Zbigniew Zamachowski złożył pozew rozwodowy - pisze "Twoje Imperium". Te informacje w rozmowie z Plotkiem, potwierdza biuro prasowe Sądu Okręgowego w Warszawie. - Możemy potwierdzić, że taki pozew wpłynął. Termin rozprawy został wyznaczony na 3 kwietnia - informują urzędnicy. Pracownik biura prasowego z którym rozmawialiśmy nie chciał potwierdzić, czy to aktor złożył pozew rozwodowy, czy zrobiła to jego, już wkrótce, była żona.

Znany aktor Zbigniew Zamachowski złożył pozew rozwodowy, co w rozmowie z Plotek.pl, potwierdza biuro prasowe Sądu Okręgowego w Warszawie:

Możemy potwierdzić, że taki pozew wpłynął. Termin rozprawy został wyznaczony na 3 kwietnia.

Pracownik biura prasowego nie mógł jednak zdradzić, czy to aktor złożył pozew rozwodowy, czy zrobiła to jego, już wkrótce, była żona. Biorąc pod uwagę fakt, że to Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z rodzinnego domu, można przypuszczać, że to jemu zależy na szybkim rozwiązaniu małżeństwa.

Od pewnego czasu na salonach krążą plotki o romansie Zamachowskiego z dziennikarką Moniką Richardson. Para spędza ze sobą dużo czasu, parę razy pokazali się nawet publicznie.

Nasze źródło, mieszkające w bliskim sąsiedztwie Moniki Richardson, twierdzi, że aktor pomieszkuje w jej podwarszawskim domu i często jest tam widywany.

21.09.2011 WARSZAWA , ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI PODCZAS BENEFISU Z OKAZJI ZBLIZAJACYCH SIE 72. URODZIN JANUSZA GAJOSA . BENEFIS ODBYL SIE W RADIOWEJ TROJCE .  FOT. FRANCISZEK MAZUR / AGENCJA GAZETA

Lou


Więcej o:
Komentarze (66)
Zamachowski się rozwodzi! Potwierdzają się plotki o jego romansie ze znaną dziennikarką
Zaloguj się
 • ossa

  Oceniono 39 razy 33

  W moich oczach pan Zamachowski bardzo stracił.
  A co mężczyźni widzą w MR nigdy nie pojmę. Twarz lalki, męskie fryzury, sztuczny uśmiech typowej prezenterki, zero kobiecego wdzięku czy seksapilu... nic wyjątkowego - ani do powiedzenia, ani do popatrzenia. Chyba że to ta gładziutka nijakość właśnie jest tak nieodparcie pociągająca dla niektórych panów.

 • beer

  Oceniono 28 razy 26

  Problemy finansowe szybko zakończą tę miłość.Alimenty na czwórkę dzici i utrzymanie nowego domu kosztuje bardzo dużo.Zamachowskiego szybko zobaczymy w reklamach,albo w serialach.A pani Monika lubi luksusy. A swoją drogą stara prawda "łeb siwieje,d.. szaleje" sprawdza się tu na 100 %.

 • lojzo

  Oceniono 36 razy 26

  Nie wiem co się dzieje w głowie ludzi, którzy przekreślają swoje dotychczasowe życie budowane w trudzie, odrzucają swojego dotychczasowego partnera, odcinają od swoich dzieci i idą gdzieś za głosem nowych wrażeń i hormonów w pogoni za nie wiadomo czym, chyba swoja zgubą. Tak czy inaczej to egoizm, zdrada i krzywda czyniona swoim dotąd najbliższym, nieliczenie się z nikim byle swoje prawdziwe czy urojone potrzeby zaspokajać. I nie mówicie mi, ze dzieci się nie odrzuca, gdy się wiąże z nowym partnerem, bo właśnie one najmocniej te krzywdę i odrzucenie odczuwają, nie maja tego dystansu co dorosli. Świat i ludzie schodzą na psy. Za Richadson nigdy nie przepadałam, zawsze wydawała mi się egocentryczką a do Zamachowskiego straciłam szacunek

 • chrabia

  Oceniono 24 razy 20

  przekazcie mu moje wyrazy pogardy

 • rysiek

  Oceniono 19 razy 19

  justa bardzo zdolna aktorka, zmarnowała karierę dla tekiego dupka, na dodatek brzydkiego jak kupa

 • seznam

  Oceniono 20 razy 16

  dupek

 • angie213

  Oceniono 22 razy 16

  Tak to bywa jak kobieta poświęca się całkowicie rodzinie i rezygnuje z ,,siebie,,. I teraz codalej?....no co? zostanie sama z 4 dzieci :(

 • sansa

  Oceniono 28 razy 16

  Szkoda. Zawsze był dla mnie przykładem solidnego, konsekwentnego faceta, fajnego męża i ojca.

 • doxi74

  Oceniono 16 razy 14

  Ten jej usmiech......jak zwykle wyglada na "szczery";-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX