Piotr Kukulski: Odcinam się od siostry

I chce podbić show-biznes.
Piotr Kukulski: Odcinam się od siostry Samodzielnie chce podbić polski show-biznes. Piotr Kukulski ma już dość opowiadania o siostrze - Natalii. Twierdzi, że nie chce już poruszać tego tematu i skupia się na swojej płycie, która ukaże się w czerwcu. Nie tylko Doda i jej były menadżer mieli pojedynek na oświadczenia. Także rodzeństwo Kukulskich w tym tygodniu komunikowało się ze sobą i mediami w takiej właśnie formie. Piotr Kukulski ma jednak już dość opowiadania o Natalii. Twierdzi, że nie chce już poruszać tego tematu i skupia się na swojej płycie, która ukaże się w czerwcu. - Faktem jest, że nie utrzymujemy kontaktów z Natalią, ponieważ ja tego nie chcę. Po tym, jak się w stosunku do mnie zachowała i tym, co do mnie pisała, mogę tylko uznać, że ona też tego nie chce i nigdy nie chciała, a jeśli się spotykaliśmy kiedyś, jak jeszcze żył Tata, to robiła to tylko ze względu na niego, nie mogła inaczej, w końcu to ja z nim mieszkałem.... przykre, ale prawdziwe - mówił niedawno Kukulski. Za to chętnie mówi o ojcu, zmarłym w 2010 roku Jarosławie Kukulskim, po którym odziedziczył pasję do muzyki i komponowania. W domu ma nawet studio nagraniowe!

Nie tylko Doda i jej były menadżer mieli pojedynek na oświadczenia. Także rodzeństwo Kukulskich w tym tygodniu komunikowało się ze sobą i mediami w takiej właśnie formie. Piotr Kukulski ma jednak już dość opowiadania o Natalii. Twierdzi, że nie chce już poruszać tego tematu i skupia się na swojej płycie, która ukaże się w czerwcu.

Za to chętnie mówi o ojcu, zmarłym w 2010 roku Jarosławie Kukulskim, po którym odziedziczył pasję do muzyki i komponowania. W domu ma nawet studio nagraniowe.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o konflikcie Piotra z siostrą i o jego najbliższych planach, oglądajcie "Golonko gwiazd" już niebawem na Plotek.pl!

Piotr Kukulski, Kukulska Natalia maz rodzina

Ena

Zobacz także:

Piotr Kukulski jeździ drogim porsche

Konflikt u Kukulskich

Natalia i Piotr Kukulscy podzielili majątek taty wart 9 mln zł!

Więcej o: