Katarzyna Dowbor uratuje związek syna z Koroniewską?

Czy znana prezenterka nakłoniła syna, żeby zawalczył o rodzinę?
Katarzyna Dowbor uratuje związek syna? Znana prezenterka zamierza pomóc parze przezwyciężyć kryzys Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska chcą zawalczyć o swój związek i zamierzają rozpocząć terapię dla par. Podobno swój udział ma w tym Katarzyna Dowbor Nie milkną plotki na temat rzekomego rozstania Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. Podobno para z 9-letnim stażem osobno spędziła Boże Narodzenie i Nowy Rok. Według najnowszych doniesień, rodzice małej Janiny postanowili jednak zawalczyć o swój związek. Podobno swój udział ma w tym matka Macieja. - Katarzyna Dowbor zawsze interesowała się życiem syna, starała się mu pomagać i wspierać go w trudnych chwilach. Jej postawa w stosunku do kryzysu w związku Maćka i Asi była zawsze jasna - pani Katarzyna nie chciała się wtrącać. Teraz jednak widać jej pozytywny wpływ na Maćka. Pani Kasia jest za tym, by para się zeszła, choćby ze względu na dziecko. Joanna i Maciej chcą rozpocząć terapię dla par - zdradza w rozmowie z Plotek.pl osoba z otoczenia pary. Musi być między nimi naprawdę źle, skoro teściowa zdecydowała się na interwencję. Jeżeli Katarzyna Dowbor rzeczywiście pomoże parze przezwyciężyć kryzys - wielki szacunek. Jej relacje z partnerką syna układały się przecież różnie.

Nie milkną plotki na temat rzekomego rozstania Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej. Podobno para z 9-letnim stażem osobno spędziła Boże Narodzenie i Nowy Rok. Według najnowszych doniesień, rodzice małej Janiny postanowili jednak zawalczyć o swój związek. Podobno swój udział ma w tym matka Macieja. Nasz informator powiedział nam:

Matka Macieja zawsze interesowała się jego życiem, starała się mu pomagać i wspierać go w trudnych chwilach. Jej postawa w stosunku do kryzysu w związku Maćka i Asi była zawsze jasna - pani Katarzyna nie chciała się wtrącać. Teraz jednak widać jej pozytywny wpływ na Maćka. Pani Kasia jest za tym, by para się zeszła, choćby ze względu na dziecko. Joanna i Maciej chcą rozpocząć terapię dla par - zdradza w rozmowie z Plotek.pl osoba z otoczenia pary.

Joanna Koroniewska,Maciej Dowbor

Musi być między nimi naprawdę źle, skoro teściowa zdecydowała się na interwencję. Jeżeli Katarzyna Dowbor rzeczywiście pomoże parze przezwyciężyć kryzys - wielki szacunek. Jej relacje z partnerką syna układały się przecież różnie. Czasem bywało lepiej, częściej - gorzej.

joanna koroniewska, katarzyna dowbor

Olinek

Zobacz także:

Paweł Staliński kocha dwie blondynki!

Ashton Kutcher WYŚMIEWA POLAKÓW w serialu!

NAJLEPSZY wywiad z Krawczykiem EVER!

Więcej o:
Komentarze (10)
Katarzyna Dowbor uratuje związek syna z Koroniewską?
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 11 razy 7

  Tak, ona uratuje ten związek. Będą spać w trójkę. A jak znam życie, to i piątkę.

 • pan.malowany

  Oceniono 10 razy 6

  Nie moga prac swoich brudow po cichu? Zapaszek brudnej bielizny nie jest zbyt przyjemny.

 • lk

  Oceniono 7 razy 3

  Koń urodził konia.

 • wale.polske

  Oceniono 11 razy 1

  a wali nie ich związek, towarzycho zrytych mózgów

 • inny_nick

  Oceniono 11 razy 1

  Dobre rady specjalistki od rozwodów na pewno pomogą.

 • browaryr

  Oceniono 10 razy -2

  hmmm-nie lubie rudych i lysych--rude bo falszywe-lysy--skad wiem ze kiedys nie byl rudy??haha:)

 • doxi74

  Oceniono 3 razy -3

  W ogole mnie to nie obchodzi.Super "njusy"...:*)

 • czeyo

  Oceniono 7 razy -3

  kicz,tandeta,paranoja...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX