Kroi się nowy romans na planie serialu "Hotel 52"?

Samojłowicz i Piotrowski będą razem?
Nowy romans na planie "Hotelu 52"? Samojłowicz i Piotrowski będą razem? Na konferencji prasowej kolejnego sezonu: "Hotel 52" pojawiła się ekstremalnie odmieniona Laura Samojłowicz, a wraz z nią - nowy aktor Gabriel Piotrowski. Na konferencji prasowej kolejnego sezonu: "Hotel 52" pojawiła się ekstremalnie odmieniona Laura Samojłowicz. Wiemy, że w serialu pojawią się nowe wątki i postaci. Do obsady dołączył m.in Gabriel Piotrowski, który wcieli się w nastoletniego hip-hopowca "Kajtka" i ponoć sporo namiesza w życiu Natalii (Laura Samojłowicz). Nie jesteśmy jednak do końca przekonani, czy chodzi tylko o serialowe życie... Między młodymi aktorami chyba zaiskrzyło. Laura znana do tej pory raczej ze swojego bardzo poprawnego wizerunku i zachowania, powitała swojego kolegę wyjątkowo gromkimi brawami - mówi nasz informator.

Na konferencji prasowej kolejnego sezonu: "Hotel 52" pojawiła się ekstremalnie odmieniona Laura Samojłowicz. Wiemy, że w serialu pojawią się nowe wątki i postaci. Do obsady dołączył m.in Gabriel Piotrowski, który wcieli się w nastoletniego hip-hopowca "Kajtka" i ponoć sporo namiesza w życiu Natalii (Laura Samojłowicz). Nie jesteśmy jednak do końca przekonani, czy chodzi tylko o serialowe życie... :)

Między młodymi aktorami chyba zaiskrzyło. Laura znana do tej pory raczej ze swojego bardzo poprawnego wizerunku i zachowania, powitała swojego kolegę wyjątkowo gromkimi brawami - mówi nasz informator.

Szczerze mówiąc, w ogóle nie dziwimy się Laurze, patrząc na jego gorący kaloryferek...

(IQART.PL)

(IQART.PL)

(IQART.PL)

(IQART.PL)

Furiat

Zobacz także:

Gwiazdy na premierze "Big Love"

Tak mieszka Kim Kardashian

Paris Hilton zaświeciła majtkami. NAPRAWDĘ je MIAŁA!