Nowy facet Kayah zostawił dla niej kobietę, z którą ma dziecko?!

Za szczęściem Kayah i Sarra kryje się smutna historia.
Nowy facet Kayah Czy znana piosenkarka znalazła wreszcie swoją drugą połowę? Kayah od jakiegoś czasu spotyka się podobno z senegalskim muzykiem Pako Sarrem. Często towarzyszy Kayah na różnych imprezach, ale oboje unikają fotoreporterów. Kayah już od jakiegoś czasu spotyka się podobno z senegalskim muzykiem Pako Sarrem. 40-letni mężczyzna ponoć często towarzyszy Kayah na różnych imprezach, ale oboje unikają fotoreporterów. Plotki głoszą, że już w listopadzie zeszłego roku Sarr był na imprezie urodzinowej Kayah. To jeszcze nie koniec. Para wystąpiła razem na koncercie noworocznym we Wrocławiu. Na tym samym koncercie wystąpił Sebastian Karpiel-Bułecka. Jak podaje fakt.pl, zakochani zamieszkali też razem. - Kasia jest szczęśliwa. Świetnie się rozumieją, nadają na tych samych falach. To pierwszy mężczyzna po Sebastianie Karpielu-Bułecce, który tyle dla niej znaczy - mówi portalowi znajoma piosenkarki.

Kayah już od jakiegoś czasu spotyka się podobno z senegalskim muzykiem Pako Sarrem. 40-letni mężczyzna ponoć często towarzyszy Kayah na różnych imprezach, ale oboje unikają fotoreporterów. Plotki głoszą, że już w listopadzie zeszłego roku Sarr był na imprezie urodzinowej Kayah. To jeszcze nie koniec. Para wystąpiła razem na koncercie noworocznym we Wrocławiu. Na tym samym koncercie wystąpił Sebastian Karpiel-Bułecka. Jak podaje fakt.pl, zakochani zamieszkali też razem.

Kasia jest szczęśliwa. Świetnie się rozumieją, nadają na tych samych falach. To pierwszy mężczyzna po Sebastianie Karpielu-Bułecce, który tyle dla niej znaczy - mówi portalowi znajoma piosenkarki.

Okazuje się, że szczęściem pary kryje się smutna historia. Jak mówi nasz informator:

Sarr zostawił dla Kayah inną kobietę, z którą ma małe dziecko, córeczkę - mówi nasze źródło. - Kayah i jej nowy partner ukrywają się przed mediami, bo porzucona kobieta podobno bardzo przeżyła rozstanie.

Kwiatuszeq

Zobacz także:

Gwiazdy na premierze "Sponsoringu". Jak się ubrały?

Paris Hilton zaświeciła majtkami. NAPRAWDĘ je MIAŁA!

Małgorzata Rozenek - nowa seksowna twarz TVN

Więcej o:
Komentarze (21)
Nowy facet Kayah zostawił dla niej kobietę, z którą ma dziecko?!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy 18

  "Znajoma piosenkarki", "nasz informator"... Ja podam się za znajomego Pani Szczot i wyślę wam maila, że ów pan obraca ją 6 razy dziennie na karuzeli... Równie wiarygodne źródło, jak i ta cała reszta.

 • el_lalka

  Oceniono 18 razy 16

  Drogi Plotku. Ta 'porzucona kobieta' usilowala wywalic Pako z domu przez ostatni rok...:) Wiec chyba o tyle przezyla rozstanie, ze nareszcie ma spokoj z pasozytem:) Zmiencie sobie zrodlo informacji...

 • diabelplotkowy

  Oceniono 19 razy 7

  Ot się mieszają jak zwierzątka w lesie.

  Zero zasad :)

 • miruna

  Oceniono 6 razy 6

  To w polskim show sedesie jest modne - wczoraj pisano o podobnym wyczynie Olgi F.

 • foxylion

  Oceniono 12 razy 6

  Który to Kayah?

 • czeyo

  Oceniono 12 razy 6

  chyba wlazi na nia po drabinie...

 • wasza_mama

  Oceniono 10 razy 2

  LUBI DUZE I GRUBE

 • andrea

  Oceniono 9 razy 1

  Kaśka trzeba przyznać, ma dobry gust, i Sebastian i ten nowy, interesujący mężczyźni. No ale Kaśka, na Boga, takim k o s z t e m ? Trochę lipa !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX