Konflikt u Kukulskich

O co kłócą się dzieci Jarosława Kukulskiego?

Natalia Kukulska i jej przyrodni brat nigdy nie utrzymywali bliskich relacji. Teraz jednak rodzeństwo weszło na wojenną ścieżkę. Powód? Rozbieżność poglądów co do koncertu na cześć ich nieżyjącego ojca, Jarosława Kukulskiego.

Przypomnijmy:

Szczerze mówiąc, sam dowiedziałem się o tym koncercie z mediów, wiec nawet nie wiem, co mógłbym na ten temat powiedzieć. Jest to na pewno celowe ze strony Natalii. Faktem jest, że nie utrzymujemy kontaktów z Natalią, ponieważ ja tego nie chcę. Po tym, jak się w stosunku do mnie zachowała i tym, co do mnie pisała, mogę tylko uznać, że ona też tego nie chce i nigdy nie chciała, a jeśli się spotykaliśmy kiedyś, jak jeszcze żył Tata, to robiła to tylko ze względu na niego, nie mogła inaczej, w końcu to ja z nim mieszkałem.... przykre, ale prawdziwe - powiedział nam Piotr Kukulski w ekskluzywnym wywiadzie.


Natalia również postanowiła wyrazić swoje stanowisko. W oficjalnym oświadczeniu przygotowanym przez menedżera artystki czytamy:

Organizatorzy nie przewidują udziału w projekcie Pana Piotra Kukulskiego, gdyż nie prowadził dotychczas żadnej działalności artystycznej. Dotychczas Piotr Kukulski nie wykazywał żadnego zainteresowania propagowaniem twórczości swojego ojca. Wydany w pierwszą rocznicę śmierci pamiątkowy album poświęcony pamięci Pana Jarosława został przygotowany bez jakiegokolwiek wkładu merytorycznego ze strony Pana Piotra. Zainteresowanie tą płytą w przypadku Pana Piotra ograniczało się tylko do kontaktu z wytwórnią płytową w sprawach formalnych i ustalenia wysokości tantiem.

Natalię wsparła też grupa przyjaciół jej zmarłego ojca. Napisali oni list otwarty w obronie Kukulskiej:


Szanowni Państwo !
Jesteśmy oburzeni postawą i wypowiedziami Piotra Kukulskiego, które niesprawiedliwie szkalują osobę Natalii Kukulskiej. Chcąc jednocześnie uszanować prywatność, nie będziemy odnosić się do szczegółów z życia naszego przyjaciela Jarosława Kukulskiego, ale obraz całej sytuacji rodzinnej jest nam doskonale znany i nie możemy pogodzić się z niesprawiedliwymi i niezgodnymi z prawdą są dami i opiniami wydawanymi publicznie. Apelujemy do mediów, by nie rozpowszechniały obraźliwych pomówień a Piotrowi życzymy innego (uczciwego) pomysłu na zrobienie kariery, choćby ze względu na pamięć o ojcu.

Przyjaciele kompozytora Jarosława Kukulskiego


Jak myślicie, czyja to wina, że dwójka rodzeństwa nie może się ze sobą porozumieć?

 Natalia Kukulska, Piotr Kukulski

 

Olinek

 

Zobacz także:

Cameron Diaz bez makijażu!

Rockowa piosenka Dody do "Kac Wawa"

Glinka opowiada o synu: Jest śliczny, duży i zdrowy

Więcej o:
Komentarze (12)
Konflikt u Kukulskich
Zaloguj się
 • aldonathebest

  Oceniono 30 razy 18

  Młody szczyl na plecach sławnej, przyrodniej siostry chce wskoczyć na warszawskie salony. Szkoda tylko, że samodzielnie jeszcze się nie skompromitował żadnym czynem poza kupnem drogiego auta i markowych ciuchów.. Ojciec w grobie się przewraca, bo za chwilę Piotruś Pan będzie goły i wesoły.

 • cosma

  Oceniono 12 razy 8

  0 + 0 = 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • petraa

  Oceniono 4 razy 2

  na 1 zdjeciu wygląda jak beckham

 • hanna69

  Oceniono 3 razy 1

  No proszę, jak to najpierw jedno, a potem drugie się ślizga na nazwisku tatusia. To tylko w tym kraju jest możliwe.

 • emila1997_1997

  Oceniono 5 razy 1

  mniej niż zero

 • ctasek

  Oceniono 16 razy -4

  W taki sposób podsycany konflikt , robi z niej tylko, wściekłą , burą sukę !

 • limo

  Oceniono 9 razy -5

  fajny zydowski czepek

 • doktorka

  Oceniono 18 razy -6

  akurat duzo to o niej mowi, ze z braciszkiem nie potrafia sie dogadac tak, zeby caly syf zostal w rodzinie. wycieraja publicznie wlasne odwloki po portalach i szmatlawych gazetkach (nie nadajacych sie nawet na papier toaletowy). a biedna cierpiaca natalka na pogrzeb tatusia jak na pokaz mody. wsiowe okulary z logo bijacym po oczach, fryzurka, trendy ciuszek. zal na pokaz, wszystko na sprzedaz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX