Katarzyna Glinka urodziła!

To pierwsze dziecko aktorki.
Katarzyna Glinka urodziła To pierwsze dziecko aktorki. Piękna Katarzyna Glinka została w czwartek późnym wieczorem mamą zdrowego chłopca. Aktorka i jej mąż, Przemysław Gołdon, dali synkowi na imię Filip. Piękna Katarzyna Glinka została w czwartek późnym wieczorem mamą zdrowego chłopca. Aktorka i jej mąż, Przemysław Gołdon, dali synkowi na imię Filip. Tą szczęśliwą nowiną pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku mama Katarzyny Glinki, Krystyna. Katarzyna Glinka w połowie grudnia trafiła do szpitala. Lekarze zatrzymali ją kilka dni na obserwacji. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Od tamtego czasu aktorka nie pojawiała się na żadnych imprezach towarzyskich, wypoczywała i przygotowywała się do porodu. Plotek gratuluje świeżo upieczonym rodzicom!

Piękna Katarzyna Glinka została dzisiaj mamą zdrowego chłopca. Aktorka i jej mąż, Przemysław Gołdon, dali synkowi na imię Filip. Tą szczęśliwą nowiną pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku mama Katarzyny Glinki, Krystyna.

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka w połowie grudnia trafiła do szpitala. Lekarze zatrzymali ją kilka dni na obserwacji. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Od tamtego czasu aktorka nie pojawiała się na żadnych imprezach towarzyskich, wypoczywała i przygotowywała się do porodu.

Plotek.pl gratuluje świeżo upieczonym rodzicom!

katarzyna glinka

Jax

Zobacz także:

Katarzyna Glinka - piękna przyszła mama

Glinka POKAZAŁA BRZUSZEK

Która gwiazda zwyciężyła w rankingu "Najbardziej Medialnej Ciąży"?