Koroniewska zastąpi Rogalską w "Kocham Cię, Polsko!"

Zamiana w programie TVP2.
Koroniewska w "Kocham Cię, Polsko!" Producent programu rozrywkowego TVP2 zwolnił Marzenę Rogalską Producent programu rozrywkowego TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" zwolnił Marzenę Rogalską. Dziennikarkę zastąpi znana z "M jak miłość" aktorka Joanna Koroniewska. Szykują się zmiany w popularnym programie rozrywkowym TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". Producent Rinke Rooyens zwolnił Marzenę Rogalską, która od 2009 roku była jednym z dwóch kapitanów drużyn rywalizujących ze sobą w show. - Producenci programu podziękowali dziś Marzenie Rogalskiej za współpracę - podaje nasze źródło. - Potwierdzam tę informację. Marzena nie weźmie udziału w 7. edycji "Kocham Cię, Polsko!". Tak, jak to bywa w tego typu programach, producenci mają prawo do zmiany i odświeżenia wizerunku. Marzena jest przede wszystkim dziennikarką i nadal będzie prowadziła "Pytanie na śniadanie" w TVP2 oraz "Co mi powiesz, jak Cię złapię?!" w radiu Złote Przeboje - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Iza Ziemińska, menadżerka Marzeny Rogalskiej. Dziennikarkę zastąpi znana z "M jak miłość" Joanna Koroniewska. Całej informacji pikanterii dodaje fakt, że aktorka wystąpiła w programie "Kocham Cię, Polsko!" i była w drużynie Rogalskiej. Katarzyna Zielińska, która jest kapitanem drugiej drużyny, pozostaje na tym stanowisku. To bardzo ciekawy ruch zawodowy Joanny Koroniewskiej. W życiu aktorki w ostatnich latach zaszło wiele zmian. Urodziła córkę, zmieniła image i mamy wrażenie, że stała się pewniejsza siebie. Chętnie prezentowała swój wygląd na salonach. Ostatnio media rozpisywały się o kłopotach w związku jej i Macieja Dowbora. Zobaczymy, jak aktorka sprawdzi się w nowej roli.

Szykują się zmiany w popularnym programie rozrywkowym TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". Producent Rinke Rooyens zwolnił dziś Marzenę Rogalską, która od 2009 roku była jednym z dwóch kapitanów drużyn rywalizujących ze sobą w show.

Producenci programu podziękowali dziś Marzenie Rogalskiej za współpracę - podaje nasze źródło.
Potwierdzam tę informację. Marzena nie weźmie udziału w 7. edycji "Kocham Cię, Polsko!". Tak, jak to bywa w tego typu programach, producenci mają prawo do zmiany i odświeżenia wizerunku. Marzena jest przede wszystkim dziennikarką i nadal będzie prowadziła "Pytanie na śniadanie" w TVP2 oraz "Co mi powiesz, jak Cię złapię?!" w radiu Złote Przeboje - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Iza Ziemińska, menadżerka Marzeny Rogalskiej.

Dziennikarkę zastąpi znana z "M jak miłość" Joanna Koroniewska. Całej informacji pikanterii dodaje fakt, że aktorka wystąpiła w programie "Kocham Cię, Polsko!" i była w drużynie Rogalskiej.

Katarzyna Zielińska, która jest kapitanem drugiej drużyny, pozostaje na tym stanowisku.

To bardzo ciekawy ruch zawodowy Joanny Koroniewskiej. W życiu aktorki w ostatnich latach zaszło wiele zmian. Urodziła córkę, zmieniła image i mamy wrażenie, że stała się pewniejsza siebie. Chętnie prezentowała swój wygląd na salonach. Ostatnio media rozpisywały się o kłopotach w związku jej i Macieja Dowbora. Zobaczymy, jak aktorka sprawdzi się w nowej roli.

Joanna Koroniewska

Jax

Zobacz także:

Modne gwiazdy ubierają się... na żółto

Koroniewska i Dowbor - historia ich miłości

Koroniewska znowu schudła? Ale laska!

Więcej o:
Komentarze (36)
Koroniewska zastąpi Rogalską w "Kocham Cię, Polsko!"
Zaloguj się
 • beatky

  Oceniono 17 razy 7

  COOOOO? Bez Marzeny nie ma tego programu! Zielińską prędzej zmienić, nie Marzenę :( ale lipnie!

 • levy

  Oceniono 9 razy 7

  Po co dziennikarce menadżer??!!
  Niedługo każdy cieć w bramie będzie miał swojego menadżera - oczywiście do kontaktów z mediami i mieszkańcami kamienicy.

 • orion57

  Oceniono 9 razy 7

  Moim zdaniem Rogalska idealnie tam pasuje...ale kto mi się o to pytał?
  Przestanę oglądać ten program.

 • aldonathebest

  Oceniono 17 razy 7

  Całej pikanterii dodaje fuct, że cały czas rozpisywaliscie sie, ze to Zielińska wyleci z tego programu, a tu hop siup zmiana dup, i na miejsce fajnej babeczki, która była motorem programu wpychają nudna jak flaki z olejem Gosię z M jak wiadomo co... Rinke! je bent een domme man! Echt waar!

 • marta74

  Oceniono 5 razy 5

  Koroniewska już od kilku lat nie jest aktorką. Żal jak się czyta z nią wywiady, że nie spełnia swoich ambicji w serialu. Cóż, może ten program nareszcie je spełni?

 • stachna

  Oceniono 10 razy 4

  Oooooooooo NIE!!! oglądać nie będę bez Marzeny ten program to flaki w oleju.

 • zielonamila

  Oceniono 8 razy 4

  jakim prawem ja się pytam. bez marzeny ten program to nie będzie już to samo, i nie będzie lepiej ....kurcze ktoś w tej Polsce jeszcze mysli czy już nie

 • megi1828

  Oceniono 16 razy 4

  Glupi program, ludzie gapia sie jak artysci sie bawia :-/
  Rogalska byla najbardziej irytujaca.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 18 razy 4

  Oprócz roli w "M jak Azbest" i romansu z Dowborem, Koroniewska będzie mogła sobie znów coś wpisać w wyjątkowo krótkie CV.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX