Koroniewska zastąpi Rogalską w "Kocham Cię, Polsko!"

Zamiana w programie TVP2.
Koroniewska w "Kocham Cię, Polsko!" Producent programu rozrywkowego TVP2 zwolnił Marzenę Rogalską Producent programu rozrywkowego TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" zwolnił Marzenę Rogalską. Dziennikarkę zastąpi znana z "M jak miłość" aktorka Joanna Koroniewska. Szykują się zmiany w popularnym programie rozrywkowym TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". Producent Rinke Rooyens zwolnił Marzenę Rogalską, która od 2009 roku była jednym z dwóch kapitanów drużyn rywalizujących ze sobą w show. - Producenci programu podziękowali dziś Marzenie Rogalskiej za współpracę - podaje nasze źródło. - Potwierdzam tę informację. Marzena nie weźmie udziału w 7. edycji "Kocham Cię, Polsko!". Tak, jak to bywa w tego typu programach, producenci mają prawo do zmiany i odświeżenia wizerunku. Marzena jest przede wszystkim dziennikarką i nadal będzie prowadziła "Pytanie na śniadanie" w TVP2 oraz "Co mi powiesz, jak Cię złapię?!" w radiu Złote Przeboje - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Iza Ziemińska, menadżerka Marzeny Rogalskiej. Dziennikarkę zastąpi znana z "M jak miłość" Joanna Koroniewska. Całej informacji pikanterii dodaje fakt, że aktorka wystąpiła w programie "Kocham Cię, Polsko!" i była w drużynie Rogalskiej. Katarzyna Zielińska, która jest kapitanem drugiej drużyny, pozostaje na tym stanowisku. To bardzo ciekawy ruch zawodowy Joanny Koroniewskiej. W życiu aktorki w ostatnich latach zaszło wiele zmian. Urodziła córkę, zmieniła image i mamy wrażenie, że stała się pewniejsza siebie. Chętnie prezentowała swój wygląd na salonach. Ostatnio media rozpisywały się o kłopotach w związku jej i Macieja Dowbora. Zobaczymy, jak aktorka sprawdzi się w nowej roli.

Szykują się zmiany w popularnym programie rozrywkowym TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". Producent Rinke Rooyens zwolnił dziś Marzenę Rogalską, która od 2009 roku była jednym z dwóch kapitanów drużyn rywalizujących ze sobą w show.

Producenci programu podziękowali dziś Marzenie Rogalskiej za współpracę - podaje nasze źródło.
Potwierdzam tę informację. Marzena nie weźmie udziału w 7. edycji "Kocham Cię, Polsko!". Tak, jak to bywa w tego typu programach, producenci mają prawo do zmiany i odświeżenia wizerunku. Marzena jest przede wszystkim dziennikarką i nadal będzie prowadziła "Pytanie na śniadanie" w TVP2 oraz "Co mi powiesz, jak Cię złapię?!" w radiu Złote Przeboje - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Iza Ziemińska, menadżerka Marzeny Rogalskiej.

Dziennikarkę zastąpi znana z "M jak miłość" Joanna Koroniewska. Całej informacji pikanterii dodaje fakt, że aktorka wystąpiła w programie "Kocham Cię, Polsko!" i była w drużynie Rogalskiej.

Katarzyna Zielińska, która jest kapitanem drugiej drużyny, pozostaje na tym stanowisku.

To bardzo ciekawy ruch zawodowy Joanny Koroniewskiej. W życiu aktorki w ostatnich latach zaszło wiele zmian. Urodziła córkę, zmieniła image i mamy wrażenie, że stała się pewniejsza siebie. Chętnie prezentowała swój wygląd na salonach. Ostatnio media rozpisywały się o kłopotach w związku jej i Macieja Dowbora. Zobaczymy, jak aktorka sprawdzi się w nowej roli.

Joanna Koroniewska

Jax

Zobacz także:

Modne gwiazdy ubierają się... na żółto

Koroniewska i Dowbor - historia ich miłości

Koroniewska znowu schudła? Ale laska!