Marta Grycan wydaje książkę, a Wiktoria Grycan pisze bloga!

Przedsiębiorcza rodzina.
"Grycanki" piszą i blogują Przedsiębiorcza rodzina. Marta Grycan w listopadzie wyda książkę kucharską ze swoimi przepisami. Z kolei jej córka Wiktoria poszła w ślady Kasi Tusk i postanowiła tworzyć blog o modzie. Nazwisko Grycan na dobre zagościło w naszym rodzimym show-biznesie. Marta Grycan i jej córka Wiktoria pojawiają się na wielu imprezach, lubią zwłaszcza pokazy mody. Mają także swój kulinarny kącik w programie "Pytanie na śniadanie". Teraz przyszła pora na kolejny krok. Jak się dowiedzieliśmy, właścicielka sieci cukierni szykuje książkę kucharską. - Książka jest w przygotowaniu, wyjdzie w listopadzie. W tej chwili szukamy wydawcy. Będzie to zbiór przepisów, które Marta gromadziła przez lata. Będą tam także porady dla pań, na przykład jak szybko zrobić coś z niczego, jak zrobić bułkę tartą. Takie praktyczne rady na co dzień - powiedziała nam Martha Tarnowska, agentka Marty Grycan. Nie tylko mama Grycan ma ambitne plany. Wiktoria, która zajmuje się modelingiem, idzie w ślady Kasi Tusk i tworzy swój własny blog modowy. Miała już nawet profesjonalną sesję fotograficzną. - Blog powstanie w przeciągu najbliższego miesiąca. To będzie blog 15-latki, która ma większy rozmiar i która chce się podzielić zainteresowaniem modą, nowościami i swoimi spostrzeżeniami - informuje Martha Tarnowska.

Nazwisko Grycan na dobre zagościło w naszym rodzimym show-biznesie. Marta Grycan i jej córka Wiktoria pojawiają się na wielu imprezach, lubią zwłaszcza pokazy mody. Mają także swój kulinarny kącik w programie "Pytanie na śniadanie".

Marta Grycan

Teraz przyszła pora na kolejny krok. Jak się dowiedzieliśmy, właścicielka cukierni szykuje książkę kucharską:

Książka jest w przygotowaniu, wyjdzie w listopadzie. W tej chwili szukamy wydawcy. Będzie to zbiór przepisów, które Marta gromadziła przez lata. Będą tam także porady dla pań, na przykład jak szybko zrobić coś z niczego, jak zrobić bułkę tartą. Takie praktyczne rady na co dzień - powiedziała nam Martha Tarnowska, agentka Marty Grycan.

Nie tylko mama Grycan ma ambitne plany. Wiktoria, która zajmuje się modelingiem, idzie w ślady Kasi Tusk i tworzy swój własny blog modowy. Miała już profesjonalną sesję fotograficzną do niego.

Blog powstanie w przeciągu najbliższego miesiąca. To będzie blog 15-latki, która ma większy rozmiar i która chce się podzielić zainteresowaniem modą, nowościami i swoimi spostrzeżeniami - dodała Martha Tarnowska.

Jesteście ciekawi książki kucharskiej Marty Grycan i bloga Wiktorii?

Marta Grycan, Wiktoria Grycan, pokaz mody, Deni Cler

Ena

Zobacz także:

Grycan z najmłodszą córką w TV. Tłumaczy się z tego, jak ubiera dzieci

Marta Grycan - METAMORFOZA ROKU!

Gwiazdy na pokazie Deni Cler