Michalina nie wygrała "Top Model". No i co z tego?

Pracuje, studiuje i spełnia marzenia.
Kariera Michaliny Manios Pracuje, studiuje i spełnia marzenia. Michalina Manios nie wygrała "Top Model", ale może czuć się zwyciężczynią. Jej kariera nabrała tempa. Modelka nagrywa płytę, studiuje i bierze udział w sesjach. Michalina Manios mimo że nie wygrała programu "Top Model", może czuć się zwyciężczynią. Kariera modelki po finale nabrała tempa. Niedawno Manios wystąpiła w wiosennej kampanii "Top Secret". Na jednym ze zdjęć pozuje toples obok Marzeny Pokrzywińskiej, dziewczyny aktora Łukasza Garlickiego, i tancerki Doroty Czai. Ale to jeszcze nie koniec sukcesów Manios. - Teraz nagrywam płytę, studiuję i pracuję jako modelka. Staram się to wszystko godzić - powiedziała Manios w rozmowie z portalem Plotek.pl. - Niedawno otrzymałam propozycję nagrania płyty. Chcę się zrobić niespodziankę dlatego nie zdradzę w jakim klimacie będzie utrzymana płyta. Będzie to hybryda rodzajowa. Nie wiem kiedy skończę album, bo na razie pracuję nad singlem - ujawniła.

Michalina Manios mimo że nie wygrała programu "Top Model", może czuć się zwyciężczynią. Kariera modelki po finale nabrała tempa. Niedawno Manios wystąpiła w wiosennej kampanii "Top Secret". Na jednym ze zdjęć pozuje toples obok Marzeny Pokrzywińskiej, dziewczyny aktora Łukasza Garlickiego, i tancerki Doroty Czai.

Ale to jeszcze nie koniec sukcesów Manios.

Teraz nagrywam płytę, studiuję i pracuję jako modelka. Staram się to wszystko godzić - mówi Manios w rozmowie z Plotek.pl. - Niedawno otrzymałam propozycję nagrania płyty. Chcę się zrobić niespodziankę dlatego nie zdradzę w jakim klimacie będzie utrzymana płyta. Będzie to hybryda rodzajowa. Nie wiem kiedy skończę album, bo na razie pracuję nad singlem.

Jesteście ciekawi efektów?

(Kampania "Top Secret")

Małami

Zobacz także:

Michalina Manios twarzą kampanii! Pozuje TOPLESS

Zmacana Angelika z "Top Model" w Playboyu

NOWA sesja Olgi Kaczyńskiej!