Dowbor NIE KOMENTUJE plotek o kryzysie w swoim związku

Może to tylko plotki?
Dowbor nie komentuje plotek Czy naprawdę w związku Dowbora i Koroniewskiej doszło do kryzysu? - Nigdy nie komentowałem swojego życia prywatnego i nie zamierzam robić tego teraz - powiedział Maciej Dowbor zapytany, czy rozstanie się z J. Koroniewską. W mediach pojawiły się informacje, że jedna z najsympatyczniejszych i najgorętszych par polskiego show-biznesu przechodzi kryzys i najprawdopodobniej się rozstanie. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są parą od dziewięciu lat i mają 2,5-letnią córeczkę Janinę. Czy plotki są prawdziwe? Zapytaliśmy o to prezentera. - Z założenia nigdy nie komentowałem swojego życia prywatnego i nie zamierzam robić tego teraz. To jest moje życie prywatne i niech tak pozostanie - powiedział Maciej Dowbor w rozmowie z portalem Plotek.pl. Niestety, pewnie minie jeszcze trochę czasu, zanim poznamy prawdę. Cały czas mamy nadzieję, że to tylko plotki. Przypomnijmy - święta Bożego Narodzenia para spędziła osobno. Koroniewska była na Podhalu, a Dowbor ze znajomymi. - Był przygnębiony. Mówił, że przeżywają z Joasią trudne dni i prawdopodobnie to koniec ich związku - powiedział magazynowi "Party" kolega Dowbora. Podobnie było 31 grudnia. Dowbor prowadził sylwestra Polsatu, a Koroniewska bawiła się na domówce u znajomych. - To był ich pierwszy osobny sylwester od dziewięciu lat! - mówili znajomi pary w "Party".

W mediach pojawiły się informacje, że jedna z najsympatyczniejszych i najgorętszych par polskiego show-biznesu przechodzi kryzys i najprawdopodobniej się rozstanie. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są parą od dziewięciu lat i mają 2,5-letnią córeczkę Janinę. Czy plotki sa prawdziwe? Zapytaliśmy o to prezentera:

Z założenia nigdy nie komentowałem swojego życia prywatnego i nie zamierzam robić tego teraz. To jest moje życie prywatne i niech tak pozostanie - powiedział Maciej Dowbor w rozmowie z Plotek.pl.

Niestety, pewnie minie jeszcze trochę czasu, zanim poznamy prawdę. Cały czas mamy nadzieję, że to tylko plotki. Przypomnijmy: Święta Bożego Narodzenia para spędziła osobno. Koroniewska była na Podhalu, a Dowbor ze znajomymi:

Był przygnębiony. Mówił, że przeżywają z Joasią trudne dni i prawdopodobnie to koniec ich związku - powiedział "Party" kolega Dowbora.

Podobnie było 31 grudnia. Dowbor prowadził sylwestra Polsatu, a Koroniewska bawiła się na domówce u znajomych.

To był ich pierwszy osobny sylwester od dziewięciu lat! - mówią znajomi pary w "Party".

Szkoda. Bo taka ładna z nich para:

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Jax

Zobacz także:

Koroniewska i Dowbor chcą się rozstać?

Koroniewska wybiera Dowborowi MAJTKI

Dzieci sławnych rodziców cz.2

Więcej o:
Komentarze (7)
Dowbor NIE KOMENTUJE plotek o kryzysie w swoim związku
Zaloguj się
 • essita

  Oceniono 32 razy 30

  A co, miala z nim prowadzic sylwestra, bo sa razem? Iza Malysz tez powinna byla z Adamem skakac, bo sa malzenstwem.

 • rysiek

  Oceniono 4 razy 4

  ile "newsów" dziennie utłuczecie na tej historii?

 • nadal_zdziwiona

  Oceniono 3 razy 3

  Mamusi wreszcie udało się odbić syneczka strasznej synowej?

 • saba20

  Oceniono 3 razy 3

  Nie Oni pierwsi i nie ostatni.A że ładna z Nich para.Mało to ładnych par !?

 • ossa

  Oceniono 11 razy -3

  On ładny owszem. Ale ta pani to kolejny tleniony klon. Tzn. ja akurat nie lubię seryjnych produkcji, ale oczywiście możliwe, że sie mylę i to ładne jest też.

 • janeek

  Oceniono 15 razy -9

  On jest fajnym facetem, natomiast jej juz z oczu zle patrzy. Jakis czas temu czytalem wywiad z nia i mowila o sobie, ze ma trudny charakter i wyglada na taka rzadzaca i klotliwa jedze. To on zawsze jej ustepowal we wszystkim, niech oleje wredne babsko!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX