Wiemy, kto może poprowadzić show "Tylko taniec"!

Tylko u nas najświeższe informacje!
Kto poprowadzi "Tylko taniec"? Tylko u nas najświeższe informacje! Z nieoficjalnych źródeł wynika, że prowadzącym show Polsatu "Tylko taniec" najprawdopodobniej zostanie Maciej Dowbor Ostatnio zrobiło się głośno o nowym tanecznym show Polsatu "Tylko taniec". Oczywiście w mediach trwają spekulacje o tym, kto zostanie jurorem, a kto prowadzącym. Pojawiły się plotki, że do tej drugiej roli szykuje się Katarzyna Cichopek. Nic bardziej mylnego. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, prowadzącym najprawdopodobniej zostanie Maciej Dowbor: "Jeżeli taki program będzie, mam nadzieję go prowadzić - mówi prezenter. - Mam obietnicę swoich szefów" - dodał. A teraz sprawa jurorów. Co z chłopakiem Dody, tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim? To najczęściej wymieniany kandydat do tej roli. Nasze źródło podaje jednak, że wcale nie jest takim pewniakiem. Wokół jego nazwiska zrobiło się dużo szumu, ale nie ma w tym wiele prawdy. Rozważana jest duża grupa potencjalnych kandydatów i bardzo możliwe, że Szychowski nie załapie się na to stanowisko.

Ostatnio zrobiło się głośno o nowym tanecznym show Polsatu "Tylko taniec". Oczywiście w mediach trwają spekulacje o tym, kto zostanie jurorem, a kto prowadzącym. Pojawiły się plotki, że do tej drugiej roli szykuje się Katarzyna Cichopek. Nic bardziej mylnego. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, prowadzącym najprawdopodobniej zostanie Maciej Dowbor:

Jeżeli taki program będzie, mam nadzieję go prowadzić - mówi prezenter. - Mam obietnicę swoich szefów - dodał.

 maciej dowbor

A teraz sprawa jurorów. Co z chłopakiem Dody, tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim? To najczęściej wymieniany kandydat do tej roli. Nasze źródło podaje jednak, że wcale nie jest takim pewniakiem. Wokół jego nazwiska zrobiło się dużo szumu, ale nie ma w tym wiele prawdy. Rozważana jest duża grupa potencjalnych kandydatów i bardzo możliwe, że Szychowski nie załapie się na to stanowisko.

Doda

Jax

Zobacz także:

Doda i Szychowski o swojej miłości, seksie, domowych kłótniach i Nergalu

Koroniewska wybiera Dowborowi MAJTKI

Dzieci sławnych rodziców cz.2

Więcej o:
Komentarze (8)
Wiemy, kto może poprowadzić show "Tylko taniec"!
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 3 razy 3

  Sami najwybitniejsi.Gwizdy ,że...ach co ja mówię,przegwiazdy,rozgwiazdy,błyszczące takim blaskiem,że oślepnąć można.
  Polsat chyba dąży do ogłoszenia bankructwa.Zakończył i rozpoczął rok beznadziejnym programem sylwestrowym,teraz uparcie brnie dalej na dno.

 • 23adam55

  Oceniono 2 razy 2

  "...w mediach trwaja spekulacje.."-Jax Ciebie powiginalo. W Polskich mediach juz przestali spekulowac czy lepsze € czy zlotowka a Ty nam wmawiasz ,ze zyjemy tematem "Tylko taniec" kto zostanie jurorem.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  pyza powraca?nieeeee!

 • rurku

  Oceniono 3 razy 1

  nie ma nikogo innego?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 1 raz 1

  A co to za news? Przecież ciągle te same facjaty na antenie.

 • madzia68498

  0

  wszystko ok tylko po co ta Cichopek.??? ona w każdym show musi wystąpić... :/.

 • vipplotunio

  0

  A Gwiazdeczki ćwierkają iż jako juror będzie Natalia lesz TAK piszą na blog

 • gagula

  Oceniono 4 razy 0

  Gdyby Szychowski został jurorem byłby kolejnym, który wypromował się na Dodzie !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX