Ile waży Olga Kaczyńska?

Polska "Top Model" mówi nam o swojej wadze.
Ile waży Olga Kaczyńska? Polska "Top Model" mówi o swojej wadze. Olga Kaczyńska, najnowsza "Top Model", wzięła się za siebie i w trakcie programu zrzuciła 5 kilogramów. A ile waży teraz? - Ważę około 53 kilogramów - wyznaje. Olga Kaczyńska, czyli najnowsza polska "Top Model", zaimponowała jurorom i widzom swoją determinacją i konsekwentnym dążeniem do celu. W pierwszych odcinkach "Top Model. Zostań modelką" radzono jej, by schudła, bo inaczej nie osiągnie sukcesu w świecie modelingu. Ambitna modelka wzięła się za siebie i już w trakcie programu zrzuciła 5 kilogramów. A ile waży teraz? - Ważę około 53 kilogramów, schudłam około 9 - powiedziała. Jak tego dokonała? - Dużo ćwiczyłam, bardzo pomogła mi trenerka z Wrocławia, pani Ela. Ograniczyłam jedzenie, jadłam chude produkty, zero słodyczy. Jestem wegetarianką, więc to też pomogło - wyjaśniła. Zapytaliśmy też modelkę o plany zawodowe na najbliższe tygodnie. - 10 stycznia lecę do Londynu, będę miała castingi. Po drodze mam jakiś pokaz i sesję zdjęciową - powiedziała Olga. A jak spędzi sylwestra? - Nie mam jeszcze konkretnych planów. Spędzę go ze znajomymi, gdzieś w Warszawie - powiedziała. Oldze życzymy udanej zabawy i dużo sukcesów w Nowym Roku!

Olga Kaczyńska, czyli najnowsza polska "Top Model" zaimponowała jurorom i widzom swoją determinacją i konsekwentnym dążeniem do celu. W pierwszych odcinkach "Top Model. Zostań modelką" radzono jej, by schudła, bo inaczej nie osiągnie sukcesu w świecie modelingu. Ambitna modelka wzięła się za siebie i już w trakcie programu zrzuciła 5 kilogramów. A ile waży teraz?

Ważę około 53 kilogramów, schudłam około 9 - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Jak tego dokonała?

Dużo ćwiczyłam, bardzo pomogła mi trenerka z Wrocławia, pani Ela. Ograniczyłam jedzenie, jadłam chude produkty, zero słodyczy. Jestem wegetarianką, więc to też pomogło.

Na początku programu miała kilka kilogramów więcej:

top model, top model. zostań modelką, top model finał, olga kaczyńska, kto wygra top model, modelki, modelki nago, nagie modelki

A w finale wyglądała tak:

Olga Kaczyńska, Top model. Zostań modelką, Finał top model, modelki w bieliźnie

Zapytaliśmy też modelkę o plany zawodowe na najbliższe tygodnie:

10 stycznia lecę do Londynu, będę miała castingi. Po drodze mam jakiś pokaz i sesję zdjęciową powiedziała nam Olga.

A jak spędzi sylwestra?

Nie mam jeszcze konkretnych planów. Spędzę go ze znajomymi, gdzieś w Warszawie.

Oldze życzymy udanej zabawy i dużo sukcesów w Nowym Roku!

Ena

Zobacz także:

Kaczyńska: Gdybym nie schudła, to miałabym problemy

Co robią uczestniczki II edycji "Top Model"

Kaczyńska czy Bałon? Która wypadła lepiej u Wolińskiego?