Katarzyna Skrzynecka wyszła ze szpitala!

Mama i córeczka nareszcie w domu.
Katarzyna Skrzynecka wyszła ze szpitala Mama i córeczka nareszcie w domu. - Katarzyna Skrzynecka i jej córeczka wyszły już ze szpitala. Cała rodzina chce nacieszyć się sobą i spokojem - powiedziała menadżerka aktorki Katarzyna Sułek. Alikia Ilia, córeczka Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża Marcina Łopuckiego, przyszła na świat 25 listopada. Dziewczynka jest wcześniakiem, urodziła się dwa miesiące przed terminem, więc musiała zostać dłużej w szpitalu, a razem z nią jej mama. Na szczęście Katarzyna Skrzynecka i Alikia święta spędzą już w domu. - Katarzyna Skrzynecka i jej córeczka wyszły już ze szpitala. Są zdrowe, szczęśliwe i nareszcie w domu. Cała rodzina chce teraz nacieszyć się sobą i spokojem - powiedziała nam menadżerka aktorki Katarzyna Sułek. W takim razie życzymy wszystkiego dobrego całej rodzinie Łopuckich.

Alikia Ilia, córeczka Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża Marcina Łopuckiego, przyszła na świat 25 listopada. Dziewczynka jest wcześniakiem, urodziła się dwa miesiące przed terminem, więc musiała zostać dłużej w szpitalu, a razem z nią jej mama. Na szczęście Katarzyna Skrzynecka i Alikia święta spędzą już w domu.

Katarzyna Skrzynecka i jej córeczka wyszły już ze szpitala. Są zdrowe, szczęśliwe i nareszcie w domu. Cała rodzina chce teraz nacieszyć się sobą i spokojem - powiedziała nam menadżerka aktorki Katarzyna Sułek.

W takim razie życzymy wszystkiego dobrego całej rodzinie Łopuckich.

katarzyna Skrzynecka, marcin łopucki

Ena

Zobacz także:

Jak się czuje Skrzynecka po ciąży? I czy córka będzie miała sesję w magazynie?

Katarzyna Skrzynecka - jej droga do szczęścia

Która gwiazda zwyciężyła w rankingu "Najbardziej Medialnej Ciąży"?