Co pociąga Nergala? Mają to Doda i Wodzianka

Gust Adama Darskiego.
Co pociąga Adama Darskiego? Doda i Dominika Wodzianka muszą mieć coś wspólnego. Rozgryźliśmy, co tak naprawdę pociąga Adama Darskiego w kobietach... To różowe buciki! Miała je Doda, ma je Dominika Wodzianka. To doskonały wabik na Nergala. Do tej pory spekulowano, czy to, co łączy Nergala i Dominikę Wodziankę to prawdziwe uczucie. Plotek znalazł niezbity dowód na wyjątkową słabość Darskiego do swej (domniemanej jak dotąd) dziewczyny. Będzie romans sezonu?! Nergal lubi mroczne klimaty, to pewne. Każdy, kto obejrzał choć jeden z teledysków grupy Behemoth ma już pojęcie o preferowanej przez artystę estetyce. Rozgryźliśmy jednak, co tak naprawdę pociąga go w kobietach... To różowe buciki! Miała je Doda, ma je Dominika Wodzianka. To doskonały wabik na Nergala. Uroczy dodatek w dowolnym odcieniu - jaskrawym, pudrowym czy fluorescencyjnym... Doda czasem przesadzała z różem - może to zraziło Darskiego? Dominika Wodzianka potrafi zaś uczynić z różowego obuwia dyskretny akcent czarnej stylizacji. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Do tej pory spekulowano, czy to, co łączy Nergala i Dominikę Wodziankę to prawdziwe uczucie. Plotek znalazł niezbity dowód na wyjątkową słabość Darskiego do swej (domniemanej jak dotąd) dziewczyny. Będzie romans sezonu?!

Nergal lubi mroczne klimaty, to pewne. Każdy, kto obejrzał choć jeden z teledysków grupy Behemoth ma już pojęcie o preferowanej przez artystę estetyce. Rozgryźliśmy jednak, co tak naprawdę pociąga go w kobietach...

RÓŻOWE BUCIKI!!! Miała je Doda, ma je Dominika Wodzianka! To doskonały wabik na Nergala. Uroczy dodatek w dowolnym odcieniu - jaskrawym, pudrowym czy fluorescencyjnym... Doda czasem przesadzała z różem - może to zraziło Darskiego? Dominika Wodzianka potrafi zaś uczynić z różowego obuwia dyskretny akcent czarnej stylizacji. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Dominika Wodzianka

Doda

Nergal, Dominika Wodzianka

Doda

dedere


Zobacz także:
Joanna Liszowska - od serialowej aktorki do żony milionera
Gdzie znani i bogaci balowali w weekend
Kasia i Małgorzata Tusk śledzone na bazarku!