Sprawa rozwodowa Zelta odroczona. ZNOWU!

Znany aktor nie odzyska jeszcze stanu wolnego.
Sprawa rozwodowa Zelta znowu odroczona Jak długo aktor będzie odmawiał zgody na rozwód z orzeczeniem o jego winie? Kolejna rozprawa rozwodowa Piotra i Ewy Zeltów została w poniedziałek odroczona. Jak długo aktor będzie odmawiał zgody na rozwód z orzeczeniem o jego winie? Piotr Zelt i Ewa Bujnowicz pobrali się w 1999 roku. Przez lata uchodzili za zgodne, udane małżeństwo. W 2008 roku na świat przyszła ich córka Nadia. Pogłoski o romansie Piotra Zelta z Agnieszką Dulej-Urbańską pojawiły się podczas ich udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" w 2008 roku. Aktor zadurzył się w swojej atrakcyjnej partnerce. Dokładnie wtedy, gdy jego żona urodziła ich córkę. Po nieudanych próbach ratowania małżeństwa w 2010 r. Ewa Bujnowicz-Zelt podjęła decyzję o rozwodzie. I to z orzeczeniem o winie męża. Na poniedziałek zaplanowana była kolejna już rozprawa rozwodowa. Podczas poprzednich nie udało się małżonkom zawrzeć ugody. Ale i ta nie przyniosła efektu. Sprawa rozwodowa Piotra i Ewy Zeltów odroczona została na kwiecień 2012 roku, powiedział nam Maciej Gieros z biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie. Piotr Zelt spotyka się obecnie modelką Moniką Ordowską. Czy wciąż odmawiał będzie zgody na rozwód z orzeczeniem o jego winie?

Piotr Zelt i Ewa Bujnowicz pobrali się w 1999 r. Przez lata uchodzili za zgodne, udane małżeństwo. W 2008 roku na świat przyszła ich córka Nadia.

Pogłoski o romansie Piotra Zelta z Agnieszką Dulej-Urbańską pojawiły się podczas ich udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", w 2008 r.  Aktor zadurzył się w swojej atrakcyjnej partnerce. Dokładnie wtedy, gdy jego żona urodziła ich córkę.

Po nieudanych próbach ratowania małżeństwa, w 2010 r. Ewa Bujnowicz-Zelt podjęła decyzję o rozwodzie. I to z orzeczeniem o winie męża.

Na dziś zaplanowana była kolejna już rozprawa rozwodowa - podczas poprzednich nie udało się małżonkom zawrzeć ugody. Ale i ta bez efektu.

Sprawa rozwodowa Piotra i Ewy Zelt odroczona została na kwiecień 2012 r. - powiedział nam Maciej Gieros z biura prasowego Sądu Okręgowego w Warszawie.

Piotr Zelt spotyka się obecnie modelką Moniką Ordowską. Czy wciąż odmawiał będzie zgody na rozwód z orzeczeniem o jego winie?

 Piotr Zelt zona dziecko rodzina

dedere

 

Zobacz także:

Gdzie znani i bogaci balowali w weekend

Kasia i Małgorzata Tusk śledzone na bazarku!

Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 7