Schwytano kobietę, która okradła Skrzynecką

Najświeższe informacje o kradzieży w szpitalu.
Okradła Skrzynecką. Złapano ją Najświeższe informacje o kradzieży w szpitalu. Przebywającej w szpitalu po urodzeniu dziecka Skrzyneckiej skradziono laptop i dokumenty. Policja wie już, kto za tym stoi! sprawczynią kradzieży jest 24-letnia Anna B. Przebywającej w szpitalu po urodzeniu dziecka Skrzyneckiej skradziono laptop i dokumenty. Policja wie już, kto za tym stoi! Ustaliliśmy już, że sprawczynią kradzieży jest 24-letnia Anna B. Kobieta nie była pacjentką szpitala - powiedział w rozmowie z Plotkiem rzecznik prasowy stołecznej policji, Maciej Karczyński. Menadżerka Skrzyneckiej dowiedziała się o złapaniu złodziejki od Plotka. "Jest to dla mnie nowa informacja, zaraz zadzwonię do Kasi i wszystko omówimy. Bardzo się cieszę. Mamy nadzieję, że uda się odzyskać skradzionego laptopa. Oczywiście pod warunkiem, że złodziejka nie zdążyła go sprzedać" - powiedziała Katarzyna Sułek. Nie wiadomo jeszcze, kiedy aktorka wyjdzie ze szpitala. Na pewno spędzi tam najbliższe kilka dni. Oby nie spotkały jej tam już żadne przykre niespodzianki!

Pisaliśmy już, że przebywającej w szpitalu po urodzeniu dziecka Skrzyneckiej skradziono laptop i dokumenty ("Katarzynę Skrzynecką okradli w szpitalu"). Policja wie już, kto za tym stoi!

Ustaliliśmy już, że sprawczynią kradzieży jest 24-letnia Anna B. Kobieta nie była pacjentką szpitala - powiedział w rozmowie z Plotkiem rzecznik prasowy stołecznej policji, Maciej Karczyński.

Menadżerka Skrzyneckiej dowiedziała się o złapaniu złodziejki od nas.

Jest to dla mnie nowa informacja, zaraz zadzwonię do Kasi i wszystko omówimy. Bardzo się cieszę. Mamy nadzieję, że uda się odzyskać skradzionego laptopa. Oczywiście pod warunkiem, że złodziejka nie zdążyła go sprzedać - powiedziała Katarzyna Sułek.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy aktorka wyjdzie ze szpitala. Na pewno spędzi tam najbliższe kilka dni. Oby nie spotkały jej tam już żadne przykre niespodzianki!

Katarzyna Skrzynecka, Kasia Skrzynecka

dedere

 

Zobacz także:

Łozo z wąsem. Pozazdrościł Nergalowi?

Sławni panowie w damskich ciuszkach

Która z finalistek wygra "Top Model"?