Wiemy, ile Mucha zapłaciła za poród! I gdzie rodziła!

Zagadka rozwiązana.
Wiemy, ile Mucha zapłaciła za poród! Seksowna aktorka w zeszłym tygodniu została szczęśliwą mamą córeczki Anna Mucha przed tygodniem została mamą córeczki. Fakt ten był owiany tajemnicą. Okazuje się, że aktorka rodziła w szpitalu Medicover na warszawskim Wilanowie. Seksowna aktorka w zeszłym tygodniu została szczęśliwą mamą córeczki. Fakt ten był owiany tajemnicą i skrzętnie ukrywany. Nikt nie wiedział, jaki szpital wybrała Mucha i jej partner, Marcel Sora, na to ważne wydarzenie. Po całej Warszawie biegali paparazzi, którzy szukali jakiegokolwiek tropu. Nieskutecznie. Pojawiły się informacje, jakoby celebrytka urodziła w zwykłym państwowym szpitalu. Jak się okazało, prawda jest zupełnie inna. Sama Anna Mucha pomogła w rozwikłaniu zagadki. Na swoim blogu anna-mucha.bloog.pl aktorka podziękowała lekarzom i personelowi szpitalnemu, który się nią opiekował: "Pragnę z całego serca podziękować: Dr. Leszkowi Lewandowskiemu, położnym Ewie Dudkiewicz, Beacie Boćkowskiej, Agacie Grodzkiej... i pozostałym, za wszystko! oraz Dr. Marcie Balickiej i CAŁEMU "żłobkowi" za fantastyczną opiekę nad Maleństwem. Szczególnie dziękuję Darkowi Malczykowi. Kochani, jeśli rodzić - to tylko w najlepszym towarzystwie!" Po nitce do kłębka... i, jak się dowiedzieliśmy, są to nazwiska pracowników prywatnego szpitala Medicover na warszawskim Wilanowie. Dr Lewandowski jest położnikiem-ginekologiem, dr Balicka neonatologiem, a Darek Malczyk jest kierownikiem obsługi klienta, który zawsze ma bezpośredni kontakt z pacjentami VIP. Mucha rodziła więc w iście luksusowych warunkach. Poród VIP kosztuje tam 16 tysięcy zł. Obejmuje m.in. osobiście wybraną położną, opiekę lekarza przy porodzie, wizytę domową po wyjściu ze szpitala oraz prywatny apartament.

Seksowna aktorka w zeszłym tygodniu została szczęśliwą mamą córeczki. Fakt ten był owiany tajemnicą i skrzętnie ukrywany. Nikt nie wiedział, jaki szpital wybrała Mucha i jej partner, Marcel Sora na to ważne wydarzenie. Po całej Warszawie biegali paparazzi, którzy szukali jakiegokolwiek tropu. Nieskutecznie. Pojawiły się informacje, jakoby celebrytka urodziła w zwykłym państwowym szpitalu. Jak się okazało, prawda jest zupełnie inna. Sama Anna Mucha pomogła w rozwikłaniu zagadki.

Na swoim blogu anna-mucha.bloog.pl aktorka podziękowała lekarzom i personelowi szpitalnemu, który się nią opiekował:

Pragnę z całego serca podziękować: Dr. Leszkowi Lewandowskiemu, położnym Ewie Dudkiewicz, Beacie Boćkowskiej, Agacie Grodzkiej... i pozostałym, za wszystko! oraz Dr. Marcie Balickiej i CAŁEMU "żłobkowi" za fantastyczną opiekę nad Maleństwem. Szczególnie dziękuję Darkowi Malczykowi. Kochani, jeśli rodzić - to tylko w najlepszym towarzystwie!

Po nitce do kłębka... i, jak się dowiedzieliśmy, są to nazwiska pracowników prywatnego szpitala Medicover na warszawskim Wilanowie. Dr Lewandowski jest położnikiem-ginekologiem, dr Balicka neonatologiem, a Darek Malczyk jest kierownikiem obsługi klienta, który zawsze ma bezpośredni kontakt z pacjentami VIP. Mucha rodziła więc w iście luksusowych warunkach. Poród VIP kosztuje tam 16 tysięcy zł. Obejmuje m.in. osobiście wybraną położną, opiekę lekarza przy porodzie, wizytę domową po wyjściu ze szpitala oraz prywatny apartament.

anna mucha, ciąża anny muchy, ewa kasprzyk

Ena

Zobacz także:

Anna Mucha - najseksowniejsza mama w Polsce

Anna Mucha - od skandalistki do Matki Polki

MUCHA pokazała rączkę córeczki!


Więcej o:
Komentarze (59)
Wiemy, ile Mucha zapłaciła za poród! I gdzie rodziła!
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 14 razy 14

  Stanowczo Ania przepłaciła.Lekarze nie zapewnili jej orgazmu przy porodzie,na który tak oczekiwała.

 • takama

  Oceniono 11 razy 9

  jak bym miała tyle kasy to też bym wolała zapłacić i mieć luksusową opiekę a nie państwową "opiekę" po której nie jedna kobieta nie chce mieć więcej dzieci po tym co się działo podczas pierwszego porodu, Muchę było stać koniec kropka nie widzę powodu wylewania tutaj żółci że miała takie widzi mi się.

 • magda126

  Oceniono 9 razy 9

  Jak ja bym miała tyle kasy też bym w luksusach rodziła.

 • keeciol

  Oceniono 7 razy 7

  zapewne miała wszystko darmo...tzn za dzisiejszą reklamę

 • kloceklego

  Oceniono 5 razy 5

  a płacila kartą, gotówką czy przelewem? a może wymiana barterowa?

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 5

  zamiast orgazmu na porodowce mogli jej zafundowac w tej cenie poprawe lba(od srodka jak i na zewnatrz)...

 • krystyna7

  Oceniono 3 razy 3

  Kilka dni temu pisaliście , że rodziła w państwowym szpitalu - dzisiaj piszecie o luksusach . Za kilka dni umieścicie ją zapewne w kosmosie .

 • mia01

  Oceniono 3 razy 3

  Droga Redakcjo coś słabo żeście tę zagadkę rozwiązali... bo to Szpital Damiana na Wałbrzyskiej :P

 • cosma

  Oceniono 3 razy 3

  16 tyś i tylko jedno dziecko - u MUCHY ??!!!! Przecież - to kpina i kiepski żart !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX