Ojciec Moniki Jarosińskiej mieszka w samochodzie

Co się dzieje z ojcem piosenkarki?

W TV Silesia pojawił się reportaż o Marku Jarosińskim z Będzina. Dziennikarzy zaciekawił fakt, że mieszka on w samochodzie zaparkowanym pod kamienicą, z której go eksmitowano. W mediach zaczęto się zastanawiać, dlaczego córka, aktorka Monika Jarosińska, nie pomoże ojcu. Robert Korzeniewski, narzeczony Moniki, tłumaczy:

Ojciec Moniki jest uzależniony i choruje na chorobę alkoholową. Wielokrotnie próbowaliśmy mu pomóc, ale niestety za każdym razem tę pomoc odrzucał. Monika zalicza się do tak zwanych DDA, czyli Dorosłych Dzieci Alkoholikow. To poważny problem społeczny, co potwierdzi każdy specjalista od uzależnień. A przecież dzieci nie mogą odpowiadać za błędy swoich rodziców.Sam pamiętam, że jeździliśmy do Będzina w środku nocy zaalarmowani telefonami sąsiadów. Następnego dnia tata Moniki uciekł ze szpitala! Będzinska rodzina również nie może sobie dać rady. Tata Moniki został eksmitowany z jej rodzinnego mieszkania, odrzucił propozycję zakwaterowania od Gminy, odmawia leczenia, a jednocześnie ma wysoką górniczą emeryturę. Mówi, że jest wolnym człowiekiem i nikt nie będzie go nigdzie zamykał - powiedział Korzeniewski.

Monika Jarosińska w oficjalnym oświadczeniu na Facebooku napisała:

Nie raz jeździłam do ojca. Czasami w środku nocy dostawałam telefon od sąsiadów, że jest w ciężkim stanie. Jechałam samochodem w środku nocy do Będzina i zastawałam zamknięte drzwi, bo mój ojciec był nieprzytomny z upojenia. Zrobiłam wszystko, by mu pomóc. Zawsze, gdy niemalże siłą umieszczałam go w szpitalu by doszedł do siebie, uciekał z niego. Ostatni raz widziałam go na pogrzebie mojej babci. Odwrócił się i odszedł. Odrzucił moją pomoc po raz kolejny.

Nie da się ukryć, sytuacja nie jest łatwa ani przyjemna. Naszym zdaniem dorosłe dzieci nie mogą odpowiadać za czyny swoich rodziców. Zwłaszcza, jeśli rodzice nie chcą pomocy.

Marek Jarosiński, Monika Jarosińska, bezdomny

Ena

Zobacz także:

Anna Mucha - od skandalistki do Matki Polki

Kto ile zarobił w "Tańcu z gwiazdami"?

Anna Mucha - od skandalistki do Matki Polki


Więcej o:
Komentarze (34)
Ojciec Moniki Jarosińskiej mieszka w samochodzie
Zaloguj się
 • valerie3222

  Oceniono 8 razy 8

  Niepotrzepnie wtryniacie sie w sprawy rodzinne Jarosińskiej.
  Póbowała mu pomóc, a nawet gdyby tego nie robiła to jej sprawa.
  Nie znajcie człowieka, nie wiecie jakim był ojcem.

 • czeyo

  Oceniono 6 razy 6

  wspulczuje corce

 • szaron_stoln

  Oceniono 5 razy 5

  Nie jestem pewna, czy to powinno znaleźć się na tym portalu, a już na 100% jestem przekonana, że komentowanie tego i ocenianie Jarosińskiej jest jak najbardziej nie na miejscu.

 • londres

  Oceniono 5 razy 5

  trudno, żeby ją obciązyc odpowiedzialnoscia za alkoholizm jej starego. Nie mozna miec do niej pretensi, o to, ze jej stary sie stoczył, to nie dzieci sa odpowiedzialne za wychowywanie rodziców.

 • andrea

  Oceniono 4 razy 4

  Tu nie ma się z czego śmiać. Ten facet ma wysoką górniczą emeryturę, tak ? No to zachla się za tę emeryturę na śmierć !!!
  Bardzo współczuję rodzinie, bo rodzina na to patrzy to jednak ojciec, mąż, pamiętają go z lepszych czasów. Naprawdę, tragedia rodzinna !
  Pan Jarosiński musiałby się ciężko czegoś przerazić, żeby się ocknął i chciał w ogóle leczyć !
  Dopóki nie zechce, a ma kasę na picie - przegrana sprawa !!!

  Znam taki przypadek w sąsiedztwie, masakra, co dla syna robili i NIC nie zrobili, zmarł w wieku 42 lat ! Wpędzając wszystkich członków rodziny w paranoję od nerwów i rwania włosów z głowy, dosłownie !

 • blackout2

  Oceniono 4 razy 2

  Jak dla mnie to totalna porażka pisać na Facebooku jakieś żenujące oświadczenia dotyczące sytuacji rodzinnej.

 • cosma

  Oceniono 2 razy 2

  No to może być jego ostatnia zima / czego nie życzę / ?!
  Nie wiem czy istnieje w Polsce - przymusowe leczenie od uzależnień? ale może warto spróbować !

 • boczeknamasle

  Oceniono 2 razy 2

  chciała mu pomóc, a on tę pomoc odrzucał, bezdomnym jest na własne życzenie, skoro ma górniczą emeryturę to bierze co najmniej 3000zł na rękę co miesiąc (jeśli był zwykłym górnikiem). i jeszcze bezczelnie pokazuje gębe w mediach.

 • ksx

  Oceniono 2 razy 0

  A CO WAM DO TEGO???KIEDYŚ WYCIĄGANIE TAK BOLESNYCH INTYMNYCH SPRAW DO WAS WRÓCI A TYCH DURNI,KTÓRZY TO KOMENTUJĄ STRACICIE JAK ZMĄDRZEJĄ,CHYBA TRZEBA WAM WYTACZAĆ SZMATŁAWCE PROCESY!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX