Miko nakręciła filmik z Kermitem. WIDEO

Sama go wyreżyserowała i zagrała w nim.
Miko nakręciła filmik z Kermitem Aktorka sama go wyreżyserowała i zagrała w nim Iza Miko jest nie tylko aktorką, ale też producentką. Niedawno nakręciła film z udziałem Kermita Żaby i umieściła go na stronie funnyordie.com Willa Farrella Iza Miko oprócz bycia aktorką jest też producentką. Niedawno nakręciła krótki film z udziałem Kermita Żaby. Film został umieszczony na stronie funnyordie.com aktora Willa Farrella, na której znajdują się krótkie, zabawne (?) filmiki, nagrywane przez różne gwiazdy. O czym jest filmik? Miko ma dużego Kermita, który ciągle sprawia jej kłopoty, dlatego zamienia go na małego, który jest mniej uciążliwy i nie podgląda jej uprawiającej seksu. Tak. My też nie za dużo z tego rozumiemy. W filmie obok Miko zagrał m.in. Garret Dillahunt, znany z seriali: "CSI", "Ostry dyżur" czy "Wzór".

Iza Miko oprócz bycia aktorką jest też producentką. Niedawno nakręciła krótki film z udziałem Kermita Żaby. Film został umieszczony na stronie funnyordie.com aktora Willa Farrella, na której znajdują się krótkie, zabawne (?) filmiki nagrywane przez różne gwiazdy.

Polska aktorka sama napisała i wyreżyserowała film. O czym jest filmik? Miko ma dużego Kermita, który ciągle sprawia jej kłopoty dlatego zamienia go na małego, który jest mniej uciążliwy i nie podgląda jej uprawiającej seksu. Tak. My też nie za dużo z tego rozumiemy. W filmie obok Miko zagrał m.in. Garret Dillahunt, znany z seriali: "CSI", "Ostry dyżur" czy "Wzór".

Obejrzyjcie i sami oceńcie czy film jest zabawny. Głosować możecie tutaj.

 

Kermit- Any Way You Like Him from Izabella Miko

Rudy

Zobacz także:

Krupa i Miko na amerykańskich salonach. Z której możemy być dumni?

Najlepsze rozbierane sesje polskich gwiazd

Najpiękniejsze biusty polskiego show-biznesu cz.4