Magdalena Schejbal URODZIŁA

Radość w rodzinie aktorki.
Magdalena Schejbal urodziła dziecko Wielka radość w rodzinie aktorki Magdaleny Schejbal urodziła właśnie drugie dziecko. Ojcem maleństwa jest Sławomir Zięba-Drzymalski. Para poznała się na planie serialu "Szpilki na Giewoncie" Wielka radość w rodzinie Magdaleny Schejbal. Aktorka urodziła właśnie drugie dziecko. Ojcem maleństwa jest partner aktorki Sławomir Zięba-Drzymalski. Para poznała się na planie serialu "Szpilki na Giewoncie", w którym Magda gra główną rolę. Pierwszy raz Schejbal pojawiła się z zaokrąglonym brzuszkiem na imprezie "Eska Music Awards". Co ciekawe, była wtedy już w 7. miesiącu ciąży Z poprzedniego związku aktorka ma synka Ignacego, który urodził się w lutym 2009. Gratulujemy!

Wielka radość w rodzinie Magdaleny Schejbal. Aktorka urodziła dziewczynkę. Jest to drugie dziecko gwiazdy. Ojcem jest jej partner Sławomir Zięba-Drzymalski. Para poznała się na planie serialu "Szpilki na Giewoncie", w którym aktorka gra główną rolę.

Pierwszy raz Magdalena Schejbal pojawiła się z zaokrąglonym brzuszkiem na imprezie "Eska Music Awards". Wtedy pojawiły się informacje, że jest w... 7. miesiącu ciąży

Magdalena Schejbal

To drugie dziecko Schejbal.  Z poprzedniego związku ma syna Ignacego, którego urodziła w lutym 2009. Gratulujemy!

Buka

Zobacz także:

Będzie zdrada w "Szpilkach na Giewoncie"?

Brzuszek Magdaleny Schejbal

"Szpilki na Giewoncie": Oto rywalka Schejbal