Nieznana córka Marty Grycan

Co ciekawego u córek milionerów?

Pisaliśmy już o paniach o nazwisku Grycan. Pochodzą z bogatej rodziny cukierników, bywają na wielu imprezach, lubią drogie marki i celebrytów. Przyjaźnią się z Dodą. Najczęściej na salonach pojawiała się Marta Grycan, która teraz prowadzi własną cukiernię i jej młodsza córka Wiktoria. Na imprezie z okazji premiery najnowszego klipu Dody dwie panie pojawiły się w towarzystwie młodej dziewczyny w warkoczykach. Kim jest tajemnicza nieznajoma? To starsza córka Marty i Adama Grycan, Weronika. Skontaktowaliśmy się z nią i zapytaliśmy, co słychać u niej i u siostry.

Wiktoria ma 15 lat i jest modelką. Ja mam 19 lat i jestem tancerką - powiedziała Weronika w rozmowie z Plotkiem.

Czy pomagają rodzicom w biznesie cukierniczym?

Jak tylko możemy i mamy czas pomagamy rodzicom w rodzinnej firmie. Cieszymy się, że możemy im jakoś pomóc i wesprzeć - dodała.

Dowiedzieliśmy się, że Weronika tańczy m.in. reggaeton, czyli latynoski hip-hop. Jest to bardzo energetyczny taniec oparty na mocnych, seksownych ruchach bioder i klatki piersiowej. Młoda tancerka i choreografka szkoliła się w Polsce oraz na licznych warsztatach zagranicznych. Co myślicie o ambitnych dziedziczkach fortuny Grycan?

Doda Rabczewska Dorota, Grycan Marta

Marta Grycan z rodziną

Ena

Zobacz także:

Wiktoria i Marta Grycan na salonach

Najlepsze domy polskich gwiazd

Nagość, klatki, kicz i orgie na premierze klipu Dody

plotek