Czy Sablewską wyrzucą z X Factor?

Celebrytka przemówiła!

Kto zasiądzie w jury następnej edycji programu "X Factor"? O swoje miejsce może być spokojny Kuba Wojewódzki, który tak zapuścił korzenie w TVN, że rosną już pod budynkiem stacji.  Stołka trzymać się mocno musi najsłabsze ogniwo - Maja Sablewska. Magazyn "Party" twierdzi, że w muzycznym show Sablewską zastąpi albo Doda, albo Edyta Górniak.

Co na to Maja Sablewska? Na swoim blogu pisze.

(...) Nadrobiłam wszystkie odcinki amerykańskiej edycji X Factor i myślę, że można powiedzieć wszystko o tym formacie. Do woli.
Moją szczególną uwagę, z oczywistych względów, zwróciło jury. Nieprawdopodobny szacunek do uczestników i świetna współpraca jurorów pozwoliła znaleźć kilku naprawdę wyjątkowych, prawdziwych i pełnych pasji ludzi...
Wierzę, że ten program naprawdę pomaga, zmienia i weryfikuje rzeczywistość.
Co do polskiej edycji, a raczej spekulacji, niekoniecznie na temat, odniosę się do pewnego (paradoksalnie adekwatnego) cytatu mistrza.... "Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami"...

W skrócie:

Nie będę tego komentować - powiedziała nam Sablewska.

Sablewskiej (prawie) udało się "utrzymać język za zębami". Tak długo jak Wojewódzki będzie siedział w jury programu, o "świetnej współpracy jurorów", Sablewska może sobie pomarzyć. Co na całe zamieszanie TVN?

W tej chwili stacja nie planuje żadnych zmian w składzie jurorskim programu - mówi Lidia Zagórska z pijaru TVN. - Jeśli jakieś rozmowy w ogóle zostaną podjęte, to dopiero w styczniu.

Czas, aby lud przemówił! Czy chcecie, aby Maja Sablewska została w jury programu? Zagłosujcie w naszej sondzie.

 

Rudy

Zobacz także:

Sablewska poprawia sobie urodę

Sablewska ma droższe kreacje od Dody

3 rywalki na jednej imprezie

Czy chcesz, żeby Maja Sablewska została w jury programu X Factor?