Czy Sablewską wyrzucą z X Factor?

Celebrytka przemówiła!

Kto zasiądzie w jury następnej edycji programu "X Factor"? O swoje miejsce może być spokojny Kuba Wojewódzki, który tak zapuścił korzenie w TVN, że rosną już pod budynkiem stacji.  Stołka trzymać się mocno musi najsłabsze ogniwo - Maja Sablewska. Magazyn "Party" twierdzi, że w muzycznym show Sablewską zastąpi albo Doda, albo Edyta Górniak.

Co na to Maja Sablewska? Na swoim blogu pisze.

(...) Nadrobiłam wszystkie odcinki amerykańskiej edycji X Factor i myślę, że można powiedzieć wszystko o tym formacie. Do woli.
Moją szczególną uwagę, z oczywistych względów, zwróciło jury. Nieprawdopodobny szacunek do uczestników i świetna współpraca jurorów pozwoliła znaleźć kilku naprawdę wyjątkowych, prawdziwych i pełnych pasji ludzi...
Wierzę, że ten program naprawdę pomaga, zmienia i weryfikuje rzeczywistość.
Co do polskiej edycji, a raczej spekulacji, niekoniecznie na temat, odniosę się do pewnego (paradoksalnie adekwatnego) cytatu mistrza.... "Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z, gdzie x - praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami"...

W skrócie:

Nie będę tego komentować - powiedziała nam Sablewska.

Sablewskiej (prawie) udało się "utrzymać język za zębami". Tak długo jak Wojewódzki będzie siedział w jury programu, o "świetnej współpracy jurorów", Sablewska może sobie pomarzyć. Co na całe zamieszanie TVN?

W tej chwili stacja nie planuje żadnych zmian w składzie jurorskim programu - mówi Lidia Zagórska z pijaru TVN. - Jeśli jakieś rozmowy w ogóle zostaną podjęte, to dopiero w styczniu.

Czas, aby lud przemówił! Czy chcecie, aby Maja Sablewska została w jury programu? Zagłosujcie w naszej sondzie.

 

Rudy

Zobacz także:

Sablewska poprawia sobie urodę

Sablewska ma droższe kreacje od Dody

3 rywalki na jednej imprezie

Czy chcesz, żeby Maja Sablewska została w jury programu X Factor?
Więcej o:
Komentarze (51)
Czy Sablewską wyrzucą z X Factor?
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 8

  Żeby jeszcze ona miała coś do powiedzenia i potrafiła poprawne zdanie sklecić - niech zostaje. Ale ona nie potrafi ani jednego, ani drugiego. Ptaszki ćwierkają, że Darski ma przyjść na jej miejsce, choć nie do końca jestem pewien czy założenia formatu zezwalają na trzech mężczyzn w jury. Co do ciechanówki... Już wolałbym Górniak. Ona ma przynajmniej pojęcie o śpiewaniu. Nie to, co ciechanówka. Poza tym, śmiesznie by było, gdyby upadła gwiazda podpowiadała, jak zrobić karierę.

 • przystojniaczek

  Oceniono 7 razy 7

  Wojowódzki moze i jest chamski ale ma refleks i ciety dowcip,Mozil podoba sie babom ,mówią ze jest "uroczy "( wtf ?! ) a Sablewska co ? NIC! Wylansowała sie dzieki Edzi i Dodzi ...taka prawda.MiAŁA LANSOWAC TE BABY A LANSOWAŁA SIEBIE ICH KOSZTEM.FAŁSZYWIEC I NIC POZA TYM ...Kazda lepsza od niej !Byle by znała JEZYK POLSKI !

 • nkwd

  Oceniono 8 razy 6

  Niech ona się zajmie magazynowaniem porozciąganych łachów w stylu kloszard,w tym jest najlepsza.Wszyscy byleby nie Doda,Sablewska i Rusin.

 • szadeole

  Oceniono 5 razy 5

  won z nia

 • armandoo

  Oceniono 7 razy 5

  Powinni wywalić. Tak miałkiego jurora jeszcze nie było. Chociaż jeżeli taka Smroda albo Edzia miałaby zająć jej miejsce, to niech już zostanie i tak oglądam to tylko z powodu Czesława. ;)

 • przystojniaczek

  Oceniono 4 razy 4

  laska była do niczego ! taka prawda...nudna i małpowała wypowiedzi jury z innych panstw ale Dodzia ,Edzia i ABC to nie jest duzo lepsze rozwiazanie :( Niech dadzą babke z charyzma w tego typu programch wole brzydka niz głupią! Chylinska,Gaba Kulka ,Orthodox,Kowalska,Lipnicka...kazda lepsza od tego matołka Mai

 • cosma

  Oceniono 8 razy 4

  Ja bym ją wyrzucił , ale z drugiej strony , gyby niejaka dodzizna miała przyjść na jej miejsce , to nieeeeeeeeeeeeee !!!! Niech zostanie !

 • zgredek1

  Oceniono 5 razy 3

  Jury xFactor powinno wyglądać tak: Nergal,Edyta Górniak, Wojewódzki. Edyta zna się na śpiewaniu, ma wielki talent, w odróżnieniu od Mai potrafi budować rozbudowane wypowiedzi i ładnie się prezentuje.

 • katiusha

  Oceniono 3 razy 3

  Tak tak tak niech jej już nie będzie w tym programie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX