TVP rozstaje się z Nergalem!

"Jego zatrudnienie było błędem".

Nergal nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Jego obecność w programie "The Voice of Poland" nadal dzieli społeczeństwo. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, prezes TVP, Juliusz Braun w rozmowie z ks. dr. Bolesławem Karczem, prezesem Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy, przyznał, że zatrudnienie Nergala w show było błędem!

Jesteśmy związani umowami z producentem i sponsorami, a zdecydowana część odcinków programu jest już nagrana - powiedział Braun.

Braun stwierdził też, że w drugiej edycji ?The Voice of Poland? Nergala już nie będzie. Artysta, wbrew pogłoskom, nie będzie miał też własnego programu w TVP2. Zupełnie inne stanowisko ma producent programu, firma Rochstar. Krystyna Kulesza, PR menadżer Rochstara, powiedziała nam:

Uważamy, że obecność Adama Darskiego w programie "The Voice of Poland" nie obraża niczyich uczuć religijnych. Darski ma wielu zwolenników, świetnie sprawdza się w roli jurora. Gdyby to zależało od nas, chcielibyśmy, żeby w następnej edycji skład jury pozostał bez zmian. Decydujący głos ma jednak nadawca programu, czyli TVP2.

Najwyższy czas, żeby widzowie przemówili! Czy chcecie, żeby Nergal został w "The Voice of Poland"? Głosujcie w naszej sondzie.

 

Rudy

 

Zobacz także:

Nergal przegiął, udając księdza. Straci pracę?!

Kim zachwycił się Nergal? WIDEO

Zobacz, kto wygrał Bitwę

Czy chcecie, żeby Nergal został w The Voice of Poland?