Kozyra ma 300 par butów!

Wspólna pasja z Moniką Olejnik.
Kozyra ma 300 par butów! Trzyma te buty w oddzielnej szafie. W pudełkach, jedno na drugim Robert Kozyra to człowiek pełen tajemnic. Oto jedna z nich. Były szef Radia ZET, a teraz juror show TVN "Mam talent", ma aż 300 par butów najdroższych marek! Robert Kozyra to człowiek pełen tajemnic. Oto jedna z nich. Były szef Radia ZET, a teraz juror show TVN "Mam talent", ma aż 300 par butów! I to najdroższych marek, m.in. takich jak: Tom Ford, Prada, Dolce&Gabbana, Berluti czy Jimmy Choo. - Trzyma te buty w oddzielnej szafie. W pudełkach, jedno na drugim. Każde pudełko ma zdjęcie pary, która jest w środku, żeby łatwiej się było w nich rozeznać. Do tego Kozyra ma człowieka, który się tymi jego butami zajmuje. Od 12 lat mu je konserwuje, czyści, dba - mówi nasze źródło. Niektóre z tych butów są robione na zamówienie. Na przykład półbuty Prady, która rzadko takie buty robi. Dla Kozyry zrobili i to nie jedną parę. Raz zażyczył sobie np. butów w kolorze burgund, bo oryginał był tylko w czerni. - Przysłali mu. Zresztą z tego, co wiem, często przywozi też z zagranicy buty dla Moniki Olejnik. Prosi go, żeby jej kupił, bo twierdzi, że on ma dobre - mówi nasz informator. Fajna pasja. Kosztowna.

Robert Kozyra to człowiek pełen tajemnic. Oto jedna z nich. Były szef Radia ZET, a teraz juror show TVN "Mam talent", ma aż 300 par butów! I to najdroższych marek, m.in. taki jak Tom Ford, Prada, Dolce&Gabbana, Berluti czy Jimmy Choo.

Trzyma te buty w oddzielnej szafie. W pudełkach, jedno na drugim. Każde pudełko ma zdjęcie pary, która jest w środku, żeby łatwiej się było w nich rozeznać. Do tego Kozyra ma człowieka, który się tymi jego butami zajmuje. Od 12 mu je konserwuje, czyści, dba - mówi nasze źródło.

Niektóre z tych butów są robione na zamówienie. Na przykład półbuty Prady, która rzadko takie buty robi. Dla Kozyry zrobili i to nie jedną parę. Raz zażyczył sobie np. butów w kolorze burgund, bo oryginał był tylko w czerni.

Przysłali mu. Zresztą z tego co wiem, często przywozi też z zagranicy buty dla Moniki Olejnik. Prosi go, żeby jej kupił, bo twierdzi, że on ma dobre - mówi nasz informator.

Fajna pasja. Kosztowna.


 

 

 

Pegaz

Zobacz także:

Kozyra vs. Chylińska - kto lepiej tańczy?

Do nich będzie należała ta jesień

Tajemnice Roberta Kozyry