Doda KOŃCZY KARIERĘ?

Tajemnicy wpis Dody na Facebooku.

To miał być jej rok! Premiera płyty, kontrowersyjne okładki...Niestety album "7 pokus głównych" słabo się sprzedaje. Ostatnio wyleciał nawet z zestawienia OLIS-u. Niecałe 15 tysięcy sprzedanych płyt to jak na najpopularniejszą wokalistkę w Polsce, bardzo słaby wynik. Niestety jeśli album promuje piosenka "Bad girls" (wydana w ubiegłym roku) - taki wynik nie powinien dziwić. Tabloidy ogłosiły, że to już koniec Dody. Artystka milczała przez kilka tygodni. W końcu przerwała milczenie i zostawiła na Facebooku tajemniczy wpis, który zmartwił jej wiernych fanów.

Kochani, po wakacjach wiele zmieniło się w mojej głowie. Życzenia, które dostaję od lat: "obyś się nigdy nie zmieniała", nie spełnią się :) Sama z wielkim zaciekawieniem obserwuję siebie od tygodnia. To na pewno punkt zwrotny w moim życiu, które do tej pory pędziło, jak oszalały pociąg, który sama rozpędziłam. Nie dostrzegałam wówczas nic, co było za oknem... Nie mówiąc już o jakimkolwiek przystanku..., a czasami niepozorna stacja potrafi wnieść tyle niesamowitego... no to wysiadam:)

Fani zakładają najgorszą opcję - Doda kończy karierę! Jak myślicie o co chodzi? Czyżby Dodę zaczęła męczyć pogoń za sławą? Czyżby znalazła inny pomysł na życie? Nam coś się wydaje, że to może być podpucha. Znów o Dodzie robi się głośno. Fani proszą, żeby nie odchodziła...

Poli

Zobacz także:

Burdek NIE MA kontroli nad Dodą?

Najpiękniejsze biusty polskiego showbiznesu

Płyta Dody już się prawie nie sprzedaje!