Wojewódzki nie chciał siedzieć przy Musze!

Kuba unika Ani.
Wojewódzki nie chce siedzieć przy Musze Kuba unika Ani. We wtorek na konferencji ramówkowej TVN Kuba Wojewódzki nie chciał siedzieć koło Muchy! Wziął krzesło i przeniósł się na drugą stronę peletonu gwiazd! Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli swego czasu jedną z najbardziej znanych i barwnych par show-biznesu. Ich rozstanie zelektryzowało polskie media. Ania ułożyła sobie życie z Marcello Sorą, a Wojewódzki wpadł w wir pracy i... romansów. Od czasu do czasu para spotyka się przypadkiem na mieście lub w TVN. Jakiś czas temu Kuba w samym sercu lanserskiej Warszawy pokazał Ani "faka". Na dowód tego mieliśmy zdjęcia. We wtorek, na konferencji ramówkowej TVN, Kuba nie chciał siedzieć koło Muchy! Według planów organizatorów powinien usiąść zaraz za Anią. Początkowo zrobił to, ale dosłownie po minucie zmienił miejsce. Ostentacyjnie na oczach dziennikarzy i fotoreporterów wziął krzesło i przeniósł się na drugą stronę peletonu gwiazd! A byli taką ładną parą...

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli swego czasu jedną z najbardziej znanych i barwnych par szołbiznesu. Ich rozstanie zelektryzowało polskie media. Ania ułożyła sobie życie z Marcello Sorą, a Wojewódzki wpadł w wir pracy i... romansów.

Od czasu do czasu para spotyka się przypadkiem na mieście lub w TVN. Jakiś czas temu Kuba w samym sercu lanserskiej Warszawy pokazał Ani "fu*ka". Na dowód tego mieliśmy zdjęcia.

Wczoraj, na konferencji ramówkowej TVN, Kuba nie chciał siedzieć koło Muchy! Według planów organizatorów powinien usiąść zaraz za Anią. Początkowo zrobił to, ale dosłownie po minucie zmienił miejsce. Ostentacyjnie na oczach dziennikarzy i fotoreporterów wziął krzesło i przeniósł się na drugą stronę peletonu gwiazd!

A byli taką ładną parą...

Al Pacino

Zobacz także:

Najpiękniejsze biusty polskiego showbiznesu

Aktor "M jak miłość" o zachowaniu Muchy: PROSTACKIE, CHAMSKIE

Ich nikt nie wygryzie cz.1