Ślub Agnieszki Popielewicz - szczegóły

Dowiedz się!

W sobotę w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Miłosiernej w Białej Rawskiej pod Warszawą odbył się ślub prezenterki Polsatu Agnieszki Popielewicz i producenta stacji Mikołaja Wita. Przyjęcie weselne z kolei w hotelu Ossa w Białej Rawskiej.

Jak wyglądało wesele? Mieliśmy tam swojego wysłannika.

Gości było około 300. Pogoda absolutnie nie pokrzyżowała planów, bo owszem padało, ale wyłącznie w momencie, gdy trwała msza święta. Psalm w kościele śpiewał... wzruszony Maciej Dowbor, który pełnił niemal rolę wodzireja. Bardzo troskliwie opiekował się gośćmi - mówi nam jeden z weselnych gości.

Wesele nasz informator wspomina jako "świetną imprezę". Odbywało się ono w ogrodzie pełnym hortensji i świecących balonów. Stoły uginały się od dobrego jedzenia - były m.in. rosół, makarony, ryby, pasty, pasztety, kozi ser, fantastyczny tort. Do picia najlepsze wino i wódka. Wszystko na najwyższym poziomie.

Wesele naprawdę było fantastyczne, bawiła się cała rodzina. Na gości czekała... nauka salsy! Niespodzianką były też życzenia od pracowników Polsatu, które nagle zostały puszczone na telebimie - dodaje nasze źródło.

Młodym małżonkom Plotek życzy wszystkie najlepszego!

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Kate Moss topless

Marta Krupa przyleciała do Polski!

Jak oni się poznali cz.3