Co się stało z Mają Kraft?

Szołbiznes ją wypluł...

Na polskiej scenie muzycznej pojawiła się w 2000 roku. Przez wytwórnię BMG Poland wyłoniona została z castingu na "polską Britney Spears". Zresztą strategia promocji jej osoby oraz jej muzyka bardzo na myśl przywoływały Spears.

Publiczność nigdy się do niej nie przekonała. Skończyło się na jednym albumie ("Moje skrzydła") i trzech singlach: "Moje skrzydła", "Twoja magia" i "Mój karnawał" (ten ostatni nagrany w duecie z Bartkiem Wroną).

Zniknęła z mediów w 2001 roku.

Tak naprawdę nazywa się Natalia Gryczyńska i pochodzi z Poznania. W 2009 roku ukończyła filologię polską ze specjalnością dziennikarstwo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie ma 28 lat i mieszka w Warszawie. Pracuje jako asystentka sprzedaży i marketingu w jednej ze stołecznych firm organizującej eventy.

 

pałacyk

 

Zobacz także:

Królewski ślub wnuczki królowej Elżbiety

Dieta nie wyszła im na dobre, cz. 2

Anja Rubik w Polsce: Gessler, obrączka i fani


Więcej o:
Komentarze (21)
Co się stało z Mają Kraft?
Zaloguj się
 • poszukujezony

  Oceniono 15 razy 11

  pamietam,pamietam...ale to bylo zenujace. dziewczyne trudno winic za to co nagrywala bo gowniara i byla i na pewno niezle ja w wytworni ustawiali zeby byla polska britni. patrzac na zdjecie to wyladniala, pewnietez zmadrzala i modli sie zeby takie portale jak plotek nie grzebaly w jej wstydliwej przeszlosci:)

 • pinupgirl

  Oceniono 10 razy 8

  ja ją pamiętam - śliczna młoda dziewczyna, z której firmy płytowe i czasopismo Bravo próbowały na siłę zrobić polską Britney. Sama "Maja" nie miała pewnie nic do powiedzenia, a to jak śpiewała i wyglądała zostało jej narzucone. Jakąś tam przygodę przeżyła

 • asia1011

  Oceniono 10 razy 8

  Znam Natalie bardzo dobrze, razem pracujemy, jest swietna specjalistka od reklamy, potrafi wszystko zalatwic, jest skromna i kolezenska

  Pozdrowionka

 • hyolee

  Oceniono 7 razy 7

  Miała być Polska Britni, miała być wielka kariera, a wyszło jak zwykle...

 • vafell

  Oceniono 5 razy 5

  Nie śpiewa, bo jak ktoś chce z siebie na siłę zrobić czyjąś kopię, to tak kończy. Ale nie wszyscy to jeszcze rozumieją.

 • plameczka

  Oceniono 8 razy 4

  No i po co jej obciach robicie i podajecie jej nazwisko? Komu to potrzebne? Była, ja pamiętam, a teraz nie ma i nie ma o czym pisać.

 • dominique_roark

  Oceniono 9 razy 3

  Słaba była wokalnie. Bez osobowości - przezroczysta jak szyba. Dość ładna, ale to za mało.

 • lena85

  Oceniono 7 razy 3

  Ehh, pamiętam..'Moje skrzydła' żywcem ściągnięte z 'Born to make you happy'.. A Bartek Wrona miał być polskim Justinem Timberlakem LOL Nawet chyba parę z nich zrobili, bo wtedy Britney była z Justinem..

 • karmeelx3

  Oceniono 2 razy 2

  ale głos ma ładny :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX