Gessler prosi o pomoc dla chorej kelnerki

Gwiazdy pomagają.

Magda Gessler jest najsłynniejszą restauratorką w Polsce. Do tego od trzech sezonów jest gwiazdą telewizji. Wydawać by się mogło, że w obliczu takiego sukcesu Magda nie interesuje się swoimi pracownikami. Jest na szczęście odwrotnie.

Gessler na swoim facebookowym profilu zaapelowała o pomoc dla byłej kelnerki Pauliny Pruskiej, która dwa lata temu zachorowała na raka.

A moje myśli są z Pauliną Pruską.... Pracowała u mnie jako cudowna studentka........ Była. Urocza zdolna kelnerka... Goście ja kochają... Walczy o swoje zdrowie... Pokonała daleką drogę... Zawitała do Bostonu... Dzięki kolorowym przyjaciołom tam ocalono jej życie. Ta Batalia jest nie skończona aby zwyciężyć musimy jej trochę pomoc ... Paulina ma 26 lat.

Paulina wyjechała do Bostonu, gdzie pod kontrolą kliniki Dana Farber będzie walczyć o swoje życie. Wszystko przez nowotwór, który zaatakował ją dwa lata temu. Mimo że Paulina przeszła jakiś czas temu operację i usunięto jej 12-centymetrowy guz z biodra, choroba po jakimś czasie powróciła. Dlatego Magda Gessler apeluj,e aby wspierać Paulinę duchowo i finansowo. Jej leczenie w Bostonie kosztuje aż 48 tysięcy dolarów.

Paulina Pruska prowadzi bloga, gdzie możecie znaleźć więcej informacji. Link znajdziecie tutaj. Ludzie z całej Polski wspierają dziewczynę i dzięki nim może nadal walczyć z chorobą. My przyłączamy się do apelu Magdy Gessler.

Mrock

Zobacz także:

Gessler wściekła na newsy o komorniku

Nie wyglądają na swoje lata cz. 2

Komornik przerwał nagranie programu Gessler

Więcej o:
Komentarze (19)
Gessler prosi o pomoc dla chorej kelnerki
Zaloguj się
 • iguassu

  Oceniono 6 razy 6

  bionda - a skad wiesz, że NIE POMOGŁA ?!

 • elda22

  Oceniono 5 razy 5

  no i dobrze, że wystosowała apel, może kogoś to ruszy i wpłaci jakąś sumkę, Gesslerowa ma pełno bogatszych znajomych, pewnie też na fb ;) a co do tego pisania, że może sama jej opłacić leczenie, to pewnie coś tam już przekazała, ale nie róbcie z niej milionerki, żeby wywaliła teraz prawie 150tys zł

 • nkwd

  Oceniono 5 razy 3

  Pomogę.

 • armandoo

  Oceniono 4 razy 2

  Bardzo fajnie, że się angażuje w tego typu sprawy, ale styl pisania Gessler mnie przeraża.

 • princebruno

  Oceniono 4 razy 2

  pomoglam

 • zouuzaa

  Oceniono 1 raz 1

  Gessler dała plame, więcej na tinyurl.com/43fggon

 • 1969xxx

  0

  niech tłusta nażarta krowa wykartkuje kilkaset tysięcy stać ją a nie gra na ludzkich uczuciach co wy na to koniecznie napiszcie

 • bojandy

  0

  W Polsce Ci co chcą robić w biznesie charytatywnym ciągną forsę od zwykłych ludzi,włażą im na ambicję(co,my nie potrafimy?,my to zrobimy!)i doją z nas kasę.Na zachodzie pieniądze zbiera się od bogatych,na bankietach ,za bilety wejściowe.I chętnych tam nie brakuje.To w Polsce inni chcąc czynić dobro(czytaj promować się)wspinają się po plecach młodzieży,emerytów i rencistów.Może niech pani Gessler urządzi raut i zaprosi polityków,restauratorów i innych celebrytów i ich wydoi.Łatwo jest tylko mówić! i być szczodrym kosztem innych.Jak chorowałam na raka(nie wiem czy nie będzie wznowy)to moją podporą był i jest mąż,nikt nam nie dał na leczenie,a państwo zabrało mi rentę.W takiej sytuacji jest co drugi chory w Polsce.

 • nicram112

  0

  a ilke dala ze swoich pieniedzy ta tlusta pazerna swinia?

  - a Mrock jak zwykle w czolowce padlinozercow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX