Gessler prosi o pomoc dla chorej kelnerki

Gwiazdy pomagają.

Magda Gessler jest najsłynniejszą restauratorką w Polsce. Do tego od trzech sezonów jest gwiazdą telewizji. Wydawać by się mogło, że w obliczu takiego sukcesu Magda nie interesuje się swoimi pracownikami. Jest na szczęście odwrotnie.

Gessler na swoim facebookowym profilu zaapelowała o pomoc dla byłej kelnerki Pauliny Pruskiej, która dwa lata temu zachorowała na raka.

A moje myśli są z Pauliną Pruską.... Pracowała u mnie jako cudowna studentka........ Była. Urocza zdolna kelnerka... Goście ja kochają... Walczy o swoje zdrowie... Pokonała daleką drogę... Zawitała do Bostonu... Dzięki kolorowym przyjaciołom tam ocalono jej życie. Ta Batalia jest nie skończona aby zwyciężyć musimy jej trochę pomoc ... Paulina ma 26 lat.

Paulina wyjechała do Bostonu, gdzie pod kontrolą kliniki Dana Farber będzie walczyć o swoje życie. Wszystko przez nowotwór, który zaatakował ją dwa lata temu. Mimo że Paulina przeszła jakiś czas temu operację i usunięto jej 12-centymetrowy guz z biodra, choroba po jakimś czasie powróciła. Dlatego Magda Gessler apeluj,e aby wspierać Paulinę duchowo i finansowo. Jej leczenie w Bostonie kosztuje aż 48 tysięcy dolarów.

Paulina Pruska prowadzi bloga, gdzie możecie znaleźć więcej informacji. Link znajdziecie tutaj. Ludzie z całej Polski wspierają dziewczynę i dzięki nim może nadal walczyć z chorobą. My przyłączamy się do apelu Magdy Gessler.

Mrock

Zobacz także:

Gessler wściekła na newsy o komorniku

Nie wyglądają na swoje lata cz. 2

Komornik przerwał nagranie programu Gessler