Niezgoda na diecie a nocami podjada?

Zdjęcia paparazzi.
Niezgoda na diecie? A nocami podjada Zdjęcia paparazzi Katarzyna Niezgoda od kilku tygodni jest na ścisłej diecie. Plotek spotkał ją jednak nocą w jednej z popularnych warszawskich knajpek zamawiającą... bagietki Katarzyna Niezgoda od kilku tygodni jest na ścisłej diecie. Wszystko dlatego, że chce zrzucić zbędne kilogramy, stać się szczuplejsza i zdrowsza. Super postanowienie. Zapewne chce tez zaimponować Tomaszowi Kammelowi. Jednak i ją dopadła słabość. Plotek spotkał Katarzynę Niezgodę na Placu Zbawiciela w Warszawie. Katarzyna odwiedziła jedną z popularnych knajpek i zamówiła sobie... bagietki. Nocne podjadanie jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Mamy nadzieje, że Katarzyna nie porzuciła diety.

Katarzyna Niezgoda od kilku tygodni jest na ścisłej diecie. Wszystko dlatego, że chce zrzucić zbędne kilogramy, stać się szczuplejsza i zdrowsza. Super postanowienie. Zapewne chce tez zaimponować Tomaszowi Kammelowi.

Jednak i ją dopadła słabość.  Plotek spotkał Katarzynę Niezgodę na Placu Zbawiciela w Warszawie. Katarzyna odwiedziła jedną z popularnych knajpek i zamówiła sobie... bagietki.

Nocne podjadanie jeszcze nikomu nie wyszło na dobre. Mamy nadzieję, że Katarzyna nie porzuciła diety.

Mrock

Zobacz także:

Niezgoda SIĘ ODCHUDZA!

"Przyjaźń w rozmiarze XXL". Przesada!

Cała warszawka u Magdy Gessler

Więcej o:
Komentarze (19)
Niezgoda na diecie a nocami podjada?
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 9 razy 9

  Zamówiła. A jadła na miejscu, czy zaniosła do domu? Bo nic na ten temat nie ma w waszym niusie z duppy. Czyli pewnie nie jadła, ale już o tym nic nie ma, bo nie byloby sensacyjki. A może tropiciel z Plociucha podreptał za Niezgodą do domu i przez dziurkę od klucza widział, że pod osłoną nocy jednak pochłaniała te buły? Nie dość, że w nocy, to jeszcze sama! Kammel spał niewinnie, a ona żarła! Wisi mi Niezgoda i jej tusza, ale moglibyście mieć więcej wyobraźni w budowaniu swoich plotek. Nigdy wam się nie zdarzało wracając do domu w środku nocy robić zakupów, by nie trzeba było rano wstawać? Nigdy też nie mieliście spontanicznych gości o przedziwnej porze? No faktycznie... gimnazjaliści jeszcze nie mają takich doświadczeń...

 • pandzik

  Oceniono 8 razy 8

  kradzione nie tuczy...

  :)

 • gatta66

  Oceniono 9 razy 7

  A co za róznica, czy porzuciła, czy nie, w przypadku tak wyglądajacych osób jest jedna prawda - one tyją z powietrza - cóż za niesprawiedliwość, chude żrą wiadrami i nic, a one tylko oddychają i proszę - tyją w oczach i calej reszcie. Wiem, co mówię, mam takie znajome i wysłuchuje tego pieprzenia od lat.

 • alessiax

  Oceniono 7 razy 7

  uh, sensacja. Swoją drogą to trzeba być nienormalnym żeby chodzić za kimś nawet do sklepu i robić zdjęcia jak kupuje bułki. -.-

 • sensacja

  Oceniono 5 razy 5

  Jest gruba, ale to jej sprawa. W jej wieku trudno zmienić przyzwyczajenia, a po niej widać, że kocha jeść.

 • fajnolla

  Oceniono 4 razy 4

  Ja tez ciągle walczę z nadwagą,ale mam "Żurek" w żołądku,ciągle chce mi się jeść,w nocy nie,najwyżej kawałek białego sera.A owoce i warzywa tylko wzmagają apetyt,wierzcie mi!!! Znam osoby,które nigdy nie sa głodne,jedzenie traktuja jako "mus",to i są zawsze szczupłe.Ale tez znam takie,ktgóre jedzą dużo,często,nie ruszają się i są całe życie szczupłe.A,niech licho!!!

 • kochajna

  Oceniono 3 razy 3

  News z dooopy od gimnazjalistów, jak to dobrze ujął Sansa.

 • shadpl

  Oceniono 6 razy 2

  A niech żre ile chce. Grunt to wyłamać się z kanonu "szczupłe jest piękne".

 • cosma

  Oceniono 6 razy 2

  DU.PA - jak szafa GDAŃSKA !!!!!!!!!! Jednak daleko jej do tego stylu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! haha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX