Alicja Bachleda-Curuś wraca do gry

Alicja Bachleda-Curuś na planie nowego filmu.
Alicja Bachleda-Curuś wraca do gry Alicja Bachleda-Curuś na planie nowego filmu. Po krótkiej przygodzie z Hollywood Alicja Bachleda-Curuś wraca do Europy, gdzie w koprodukcji włosko-polsko-tureckiej "Bitwa pod Wiedniem" zagra księżną. Alicja Bachleda-Curuś wraca na plan zdjęciowy. Polska aktorka po krótkiej przygodzie z Hollywood wróciła do Polski i przyjęła rolę w koprodukcji włosko-polsko-tureckiej pt. "Bitwa pod Wiedniem". Alicja zagra u boku Borysa Szyca, Piotra Adamczyka i Wojtka Mecwaldowskiego. Na planie filmu wcieli się w postać historyczną, księżnej Eleonory Lotaryńskiej. Jej filmowym partnerem będzie Antonio Cupo, który zagra Karola V Lotaryńskiego.

Alicja Bachleda-Curuś wraca na plan zdjęciowy. Polska aktorka, po krótkiej przygodzie z Holywood, wróciła do Polski i przyjęła rolę w koprodukcji włosko-polsko-tureckiej pt. "Bitwa pod Wiedniem". Alicja zagra u boku Borysa Szyca, Piotra Adamczyka i Wojtka Mecwaldowskiego.

Była dziewczyna Colina Farrella na planie filmu wcieli się w postać historyczną , księżnej Eleonory Lotaryńskiej. Mamy kilka zdjęć z planu w Rumunii:

Alicja ze swoim filmowym partnerem, Antonio Cupo (Karol V Lotaryński).

Poli

Zobacz także:

TVP szuka współprowadzącej "The VOICE of Poland"

Te okładki przyniosły im pecha

Jessica Biel zajmie miejsce Alicji?!