Alicja Bachleda-Curuś wraca do gry

Alicja Bachleda-Curuś na planie nowego filmu.
Alicja Bachleda-Curuś wraca do gry Alicja Bachleda-Curuś na planie nowego filmu. Po krótkiej przygodzie z Hollywood Alicja Bachleda-Curuś wraca do Europy, gdzie w koprodukcji włosko-polsko-tureckiej "Bitwa pod Wiedniem" zagra księżną. Alicja Bachleda-Curuś wraca na plan zdjęciowy. Polska aktorka po krótkiej przygodzie z Hollywood wróciła do Polski i przyjęła rolę w koprodukcji włosko-polsko-tureckiej pt. "Bitwa pod Wiedniem". Alicja zagra u boku Borysa Szyca, Piotra Adamczyka i Wojtka Mecwaldowskiego. Na planie filmu wcieli się w postać historyczną, księżnej Eleonory Lotaryńskiej. Jej filmowym partnerem będzie Antonio Cupo, który zagra Karola V Lotaryńskiego.

Alicja Bachleda-Curuś wraca na plan zdjęciowy. Polska aktorka, po krótkiej przygodzie z Holywood, wróciła do Polski i przyjęła rolę w koprodukcji włosko-polsko-tureckiej pt. "Bitwa pod Wiedniem". Alicja zagra u boku Borysa Szyca, Piotra Adamczyka i Wojtka Mecwaldowskiego.

Była dziewczyna Colina Farrella na planie filmu wcieli się w postać historyczną , księżnej Eleonory Lotaryńskiej. Mamy kilka zdjęć z planu w Rumunii:

Alicja ze swoim filmowym partnerem, Antonio Cupo (Karol V Lotaryński).

Poli

Zobacz także:

TVP szuka współprowadzącej "The VOICE of Poland"

Te okładki przyniosły im pecha

Jessica Biel zajmie miejsce Alicji?!

Więcej o:
Komentarze (27)
Alicja Bachleda-Curuś wraca do gry
Zaloguj się
 • etain84

  Oceniono 7 razy 5

  Ten kto pisal ten artykul to idiota. Nawet nie umie przeliterowac poprawnie najslynniejszego amerykanskiego miasta na swiece. A sposob w jaki pisze jest kompletnie pozbawiony szacunku i smaku. Ciekawe jakby sie poczul pan, gdyby takim jezykiem ktos napisal o pana siostrze czy matce. Zony napewno pan nie ma, a jesli ma to wspolczuje jej zycia z takim chamem. Pozdrawiam serdecznie.

 • bratek2

  Oceniono 7 razy 5

  przybylowicz, ech te twoje komentarze.... jesli myslisz, ze jestes oryginalny, to nie mysl, bo ci to wyraznie szkodzi. i prosze, skoncz z ta grafomania i opluwaniem wszystkich i wszystkiego.
  czyzby mamusia cie nie kochala i dlatego znienawidziles gatunek ludzki ?!
  a alicja, to super dziewczyna i mimo tej pomylki z farrelem, choc namietnej i brzemiennej w skutkach, nadal bardzo atrakcyjna i z widokami na kariere aktorska. gorale zas, to swietni, solidni i wartosciowi ludzie, a ich gware uwielbiam.

 • halka

  Oceniono 4 razy 4

  pawelek220598

  co miałeś z polskiego?

  jom, łużku

  Czyżby dysortografia?

 • po_etry

  Oceniono 7 razy 3

  Bardzo ją lubię, film obejrzę z pewnością.

 • iza111

  Oceniono 3 razy 3

  No k...wa wygląda jak człowiek, co to za pytanie?.

 • plotek_zdurnial

  Oceniono 7 razy 3

  O kurka, pierwszy raz ABC wygląda tak ładnie. Niech zapomni o nijakich blondach i nie zdejmuje już nigdy tych ciuchów :)

 • wars222

  Oceniono 2 razy 2

  Prawda jest taka, że polskie miernoty serialowe mogą jedynie śnić o tym gdzie była i co przeżyła Alicja. Piękna Alicja, inteligentna, zmysłowa. Komentarze o rozkładaniu nóg po prostu muszą być, bo takie jest buraczane społeczeństwo. przybylowicz wychwala Steczkowską, bo po prostu ma plebejski gust i najwyraźniej ma to zboczenie, że podoba mu się to co brzydkie, a nie to co piękne. Zgadzam się z komentarzem, że najwyraźniej ma sporo kompleksów i to wiele tłumaczy...

 • ladybird55

  Oceniono 4 razy 2

  ładna

 • nene

  Oceniono 3 razy 1

  No, jakby sądzić po tych zdjęciach, to film może być nawet ciekawy. Zobaczymy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX