Nina Agdal

Nina Agdal

Nina Agdal jest modelką duńskiego pochodzenia. Dwukrotnie pojawiała się na okładce Sports Illustrated Swimsuit. Współpracowała z markami modowymi takimi jak Victoria’s Secret i Calzedonia. Modelka jest związana z aktorem Leonardo DiCaprio, z którym pierwszy raz oficjalnie pokazała w 2016 roku.

Imię i nazwisko: Nina Agdal
Data urodzenia: 26 marca 1992
Kraj urodzenia: Dania
Zawód: modelka
Agencje modelek: Elite Model Management, Model Management – Hamburg, Munich Model
Facebook: facebook.com/NinaAgdal/
Instagram: @ninaagdal
Twitter: @NinaAgdal

Nina Agdal – kariera w modelingu

Nina Agdal ma na swoim koncie współpracę z takimi markami jak Victoria’s Secret, Calzedonia, Body Central, Ellos, Gosh, New Yorker, Macy’s, Maaji Swimwear, Garage, Billabong i Bebe Stores. Wystąpiła również w sesji zdjęciowej do magazynu Sports Illustrated Swimsuit w 2012 roku i została uznana najlepszą debiutantką 2012 roku. W 2014 roku ponownie pojawiła się na okładce Sports Illustrated Swimsiut. Tym razem było to wydanie na 50-ą rocznicę magazynu, a obok Niny Agdal na okładce wystąpiły Chrissy Teigen i Lily Aldridge.
W 2013 roku Nina wystąpiła w reklamie telewizyjnej restauracji Carl’s Jr. podczas Super Bowl. W 2015 roku modelka debiutowała na ekranie w filmie komediowym „Entourage”.

Nina Agdal – życie prywatne

Nina Agdal spotykała się z piosenkarzem, autorem tekstów i aktorem Maxem Georgem. Po rozstaniu szybko znalazła kolejnego partnera. W maju 2016 roku modelka rozpoczęła związek z amerykańskim aktorem Leonardo DiCaprio. Pierwszy raz para pojawiła się razem na rozdaniu Oskarów. Zeszłoroczne wakacje modelka i aktor spędzili w Malibu, gdzie nie kryli się ze swoimi uczuciami. Nina jest 17 lat młodsza od Leonarda. Jak podają niektóre media para spotykała się już kiedyś, w 2014 roku, jednak była to krótka znajomość. W lutym 2014 roku widziano jak para wychodzi razem z klubu. Leonardo DiCaprio był wtedy związany z inną modelką – Toni Garrn.

Nina Agdal

Więcej o:

Nina Agdal

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.