Ewelina Polak

Ewelina Polak

Ewelina Polak jest polską celebrytką. Stała się rozpoznawalna dzięki roli w najnowszej części filmu „Pitbull . Niebezpieczne kobiety”. Jej wygląd budzi duże kontrowersje – przez tatuaże, ogromny biust i powiększone usta może być kochana lub znienawidzona przez publiczność.

Imię i nazwisko: Ewelina Polak
Wiek: 25 lat
Zawód: fotomodelka, aktorka
Instagram: @polakevelina
Facebook: facebook.com/EvelinaPolakFans

Ewelina Polak – kariera

Celebrytka stała się znana po udziale w najnowszym filmie Patryka Vegi „Pitbull”. Zagrała w filmie Anię, kochankę Marcina Opałki, w którego rolę, już w kolejnej części serii, wcielił się Tomasz Oświeciński. Oprócz Oświecińskiego na ekranie mogliśmy oglądać takie polskie gwiazdy jak Andrzej Grabowski, Joanna Kulig, Alicja Bachleda Curuś czy Artur Żmijewski. Polak zagrała w filmie niewielką rolę, jednak ze względu na swój charakterystyczny wygląd wzbudziła duże zainteresowanie. Od listopada 2016 roku jest obecna na antenie MTV Polska, gdzie jest jedną z uczestniczek pierwszej polskiej edycji reality show "Ex na plaży". Niedawno ze względu na rosnącą popularność Ewelina Polak była gościem programu śniadaniowego TVP "Pytanie na śniadanie". W programie przyznała, że ma syna. Celebrytka opowiadała również o tym jak wciągające jest modyfikowanie swojego wyglądu i tatuowanie ciała.

Ewelina Polak – znaki rozpoznawcze

Wygląd Eweliny Polak sprawia, że trudno ją z kimś pomylić. Głównie ze względu na tatuaże jest ona postacią charakterystyczną, która wzbudza skrajne emocje. Jak przyznaje tatuowanie wciągnęło ją, pierwszy z nich zrobiła już gdy miała 15 lat. Całe jej ciało jest pokryte tatuażami, ma je na nogach, rękach, ramionach, brzuchu, szyi, a nawet na twarzy – napisy "Love" i "Family", które, jak mówi, zrobiła dla swojego synka. Tatuaże na twarzy postanowiła zrobić sobie dwa lata temu. Poza tatuażami w wyglądzie Eweliny Polak uwagę zwracają jej nienaturalnie powiększone usta i bardzo pokaźny biust, którego nie wstydziła się pokazywać w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

ewelina polak

Więcej o:

ewelina polak

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.