Małgorzata Rozenek pozuje w bikini na Seszelach, Honey na Malediwach. Ich zdjęcia podnoszą temperaturę, ale z NIĄ nie mają szans

WJ
21.11.2016 08:12
A A A
Późna jesień to niezbyt przyjemny okres. Deszcz, plucha i krótkie, szare dni nie nastrajają pozytywnie. Gwiazdy mają na to sposób.
DEYNN

DEYNN (Instagram.com/deynn/)

Co zrobić, kiedy za oknem szaro i deszczowo? Gwiazdy zamiast zakopywać się pod kocem, wsiadają w samolot i ładują akumulatory w najbardziej odległych zakątkach globu. Azja, Afryka, Ameryka Południowa - tam lato trwa cały rok, a widoki zapierają dech w piersiach, więc nic dziwnego, że obecnie są to oblegane miejsca.

Honorata "Honey" Skarbek dopiero co wróciła z malowniczych Malediwów, blogerka DEYNNRadosław Majdan zrobił Małgorzacie Rozenek niespodziankę i zabrał ją na Seszele.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Równie gorące jak atmosfera tych egzotycznych miejsc są zdjęcia, które gwiazdy zamieszczają na Instagramie. Ich ciała w kusych bikini prezentują się rewelacyjnie. Mistrzynią w tej kategorii jest dla nas DEYNN, ale pozostałe gwiazdy niewiele jej ustępują. Zobaczcie sami!

WJ

 

Zobacz także