Tajlandia rozkochała w sobie gwiazdy. Zobacz, które z nich dały się uwieść temu krajowi

Tajlandia podbiła serca gwiazd i stała się najmodniejszym kierunkiem wśród polskich celebrytów. Ostatnio w tym na odpoczynek do egzotycznego kraju pojechała Jessica Mercedes. Zdjęcia, którymi się pochwaliła... WOW!

Tajlandia, a wlasciwie gwoli scislosci, Krolestwo Tajlandii do 11 wrzesnia 1949 kraj nazwano Syjamem, potem przyjal nazwe Tajlandia, ktora pochodzi od tajskiego slowa "thai", czyli wolny.

Wydaje sie wlasnie, ze to poczucie wolnosci jest powodem, dla ktorego polskie gwiazdy w ostatnim czasie tak chetnie spedzaja urlop wlasnie w Tajlandii. Daje sie to zauwazyc zwlaszcza na urlopowych zdjeciach. Zwlaszcza znane panie pozwalaja sobie na znaczne bardziej seksowne pozy i stroje. Nawet Jessica Mercedes, ktora w marcu pojechala do Tajlandii, pozowala w stringach i w bardzo wycietych majtkach, odslaniajacych cale posladki!

ZOBACZ ZDJECIA

Jessica Mercedes - w przeciwienstwie do innych blogerek np. Maffashion - nigdy nie epatowala na swoim blogu seksualnosc. Wrecz odwrotnie. Czyzby to wlasnie atmosfera Tajlandii tak na nia zadzialala? Tak czy siak, patrzymy na jej zdjecia z przyjemnoscia.

Zobaczcie, ktore jeszcze polskie gwiazdy daly sie zaczarowac Tajlandii.

Zobacz wideo

ZI