Paweł Domagała wyśmiał na wizji żarty Kuby Wojewódzkiego. "Znamy twoje punety...". Na tym nie poprzestał

Gościem Kuby Wojewódzkiego był Paweł Domagała - autor przeboju "Weź nie pytaj". Artysta pokazał się z nieznanej do tej strony.

Już na samym początku rozmowy, Kuba Wojewódzki odniósł się do słów piosenki Pawła Domagały. Aktor nie dał się jednak sprowokować, a co więcej wbił szpilę prowadzącemu.

A co ty masz sukinsynu do pięćdziesięciolatków? - spytał Wojewódzki.
Przecież ty już jesteś dawno po, więc do ciebie nic nie mam - odpowiedział mu Domagała.
Mam cztery punety, nie wykorzystam żadnej.
Bardzo Ci dziękuję i wszyscy dziękujemy, bo znamy twoje puenty...

Żarty z Wojewódzkiego

To jednak nie był koniec przytyków ze strony Domagały. Gdy rozmowa zeszła na temat wierności, muzyk po raz kolejny zadrwił z prowadzącego. Showman starał się przekonać Pawła Domagałę, że pewnym wieku mężczyznom trudno jest się oprzeć młodszym kobietom.

Zobacz. Jestem zdrowy, ja potrafię zrobić dziesięć pompek - zaczął.
No, to tego też nie widać - skwitował Domagała.

Na koniec Paweł Domagała stwierdził, że czasem trzeba zastąpić prowadzącego, zwłaszcza kiedy żarty nie są śmieszne.

Zazwyczaj to Kuba Wojewódzki jest gwiazdą swojego show, a goście są przez niego przekrzykiwani lub wyśmiewani. Tym razem sytuacja była odwrotna, z tą różnicą, że Domagała przez całą rozmowę był kulturalny.

Więcej o:
Komentarze (30)
Domagała wyśmiał na wizji żarty Kuby Wojewódzkiego. "Znamy twoje punety..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 19

  po co ci celebryci odwiedzają palanta który traktuje ich jak ułomnych , czy reklama u Wojewódzkiego jest dla kogokolwiek wartością?

 • Gość: Jan

  Oceniono 24 razy 18

  Paweł i Rafał skromni i sympatyczni,ten trzeci szkoda słów......

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 16

  Dziwię się , że ludzie chodzą do Wojewódzkiego, dla mnie to on nie szanuje ich i robi sobie cyrk kosztem gości tylko żeby słupki nabić, żałosny gość, a w zachowaniu Pawła nic mnie nie zgorszyło

 • pykofunk

  Oceniono 19 razy 13

  Żałosny jest ten nasz resortowy Icuś. Podejzewam że pewnie więcej byśmy widzieli takich inteligentnych kontr gdyby program leciał na żywo, a tak to po montażu widzimy jaki to samozwańczy król PeDalN zabawny

 • Gość: kobieta4

  Oceniono 11 razy 11

  Po poprzednich odwiedzinach Pawła u Kuby, byłam bardzo zniesmaczona zachowaniem prowadzącego, próbowal zrobić z niego głupka ale i tak mu nie wyszło sam wyszedł na mało błyskotliwego cały czas czepiał się Radomia i w kółko to powtarzał, przez to bardzo dużo zyskał Paweł - spokój, opanowanie, kultura. Teraz pięknie ripostował z kulturą i klasą. Brawo Paweł, już czekam na koncert za parę dni.

 • Gość: ygoyg

  Oceniono 12 razy 10

  Fajny gość z tego Domagały, łagodnego, spokojnego usposobienia, a jednocześnie ogromnej siły wewnętrznej, idealny do związku. Chyba się zakochałam

 • Gość: Mucha

  Oceniono 7 razy 7

  Nie mogłam doczekać się tego wywiadu a tu takie rozczarowanie ....goście super ale Kubą porażka ....nic w sumie nie brał ich na poważnie, woda ze nie ma szacunku do nich tak jak np. Do agnieszki Chylińskiej...z nią zawsze potrafi chociażby te pare minut poważnie i o życiu pogadać a tutaj? Nabijanie sie, głupie podteksty...dajcie spokój.

 • Gość: dystans

  Oceniono 6 razy 4

  inteligentny jest ten, który potrafi nie tylko żartować z innych ale pozwala też innym z siebie

 • Gość: Lili

  Oceniono 4 razy 4

  Oni akurat znają się prywatnie! Stąd takie bezpośrednie żarty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX