"Na dobre i na złe". Marian Opania wraca do serialu. Był w obsadzie od pierwszego odcinka

Marian Opania wraca do 'Na dobre i na złe'

Marian Opania wraca do 'Na dobre i na złe' (fot.AKPA)

"Na dobre i na złe". Po dwóch latach do serialu wraca Marian Opania, który wcielał się w postać Tadeusza Zyberta. Aktor był związany z szpitalem w Leśnej Górze od samego początku.

Scenarzyści "Na dobre i na złe" przygotowali dla fanów serialu niespodziankę. Do obsady powraca Marian Opania, który wcielał się w postać Tadeusza Zyberta. Widzowie śledzili go na ekranie od pierwszego odcinka.

Marian Opania wraca do "Na dobre i na złe"

Aktor był związany z serialem przez 17 lat. Dokładnie w 2016 roku Marian Opania zdecydował się odejść z telenoweli. Jego bohater uległ wówczas wypadkowi i postanowił zrezygnować z dalszej pracy w szpitalu. Tymczasem Tadeusz Zybert niebawem ponownie zagości w Leśnej Górze. I to na dłużej!

Teraz jako doświadczony profesor medycyny będzie wykładowcą na uczelni. Rola dla pana Mariana jest już pisana i powstaje scenariusz z jego udziałem. Wszyscy go lubią i przez kilka lat brakowało go na planie. Ekipa już się cieszy. I jak wszystko dobrze pójdzie we wrześniu aktor pojawi się na planie – ujawniła "Faktowi" osoba z produkcji serialu.

Wszystko wskazuje na to, że aktorowi brakowało w ostatnim czasie pracy przed kamerą. W końcu przez ostatnie lata skupiał się głównie na występach w Teatrze Ateneum, gdzie wystawiał swój monodram "Moskwa Pietuszki".

Cieszycie się na jego powrót?

KS

100 pytań z historii Polski - quiz dla długodystansowców
1/100Józef Piłsudski w 1918 r. objął stanowisko:
Zobacz także
 • Marian Opania Marian Opania nie chce zagrać Lecha Kaczyńskiego w filmie o katastrofie smoleńskiej. "Nie mogę jako osoba myśląca godzić się na udział w czymś takim"
 • <b>Bartosz Opania jako doktor Latoszek</b><br>
Seksowny brunet, niektóre z nas to właśnie dla niego oglądają każdy kolejny odcinek polskiego serialu o szpitalu w Leśniej Górze. Wciela się w zbuntowanego lekarza, nieznającego kompromisów i uwikłanego w trudny związek z miłością swojego życia Bartosz Opania zniknie z "Na Dobre i na złe"?
 • Artur Żmijewski nagra płytę?
Komentarze (2)
Na dobre i na złe. Marian Opania wraca do serialu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Obserwator

  Oceniono 2 razy 2

  "Wszystko wskazuje na to, że aktorowi brakowało w ostatnim czasie pracy przed kamerą." Aktorowi, którego zresztą bardzo lubię, w ostatnim czasie brakowało kasy! Z pensji w teatrze ciężko wyżyć.

 • Gość: Ficken

  0

  Fantastyxznie czekam ja mojacrodsina znajomi przyjaciele I caly POPiS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX