Agnieszka Radwańska w nowej fryzurze brylowała na Gali Mistrzów Sportu 2019. Internauci komentują: "Nie poznałam. Nie wierzę, że to ona"

Trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie sportu. Podczas Gali Mistrzów Sportu 2019 poznamy najlepszego sportowca minionego roku. Wśród zaproszonych gości zjawiła się m.in. Agnieszka Radwańska, która zdobyła nagrodę "Superczempiona".

Agnieszka Radwańska jest już legendą polskiego tenisa. Choć zdobywała najważniejsze trofea, to w 2018 roku podjęła decyzję o zakończeniu kariery. Uznała, że jej ciało odmawia posłuszeństwa i nie regeneruje się już tak, jak wcześniej. Teraz pojawiła się na czerwonym dywanie podczas Gali Mistrzów Sportu.

Agnieszka Radwańska na czerwonym dywanie

Radwańska wybrała bardzo elegancką kreację. Zdecydowała się na długą, obcisłą sukienkę z błyszczącego materiału. Była tenisistka wyeksponowała dekolt. Była tenisistka odświeżyła też swój wizerunek - jej włosy sięgają ramion i są nieco ciemniejsze. Nie da się nie zauważyć, że sportowa emerytura jej służy. Internauci są jednak zaskoczeni jej wyglądem:

Zupełnie inna jakaś.
Bardzo ładnie Agnieszka wygląda i jakoś tak bardziej naturalnie, co cieszy.
Nie poznałam. Nie wierzę, że to ona - piszą.

Za swoje osiągnięcia zdobyła nagrodę specjalną - "Superczempiona". Podziękowała za docenienie oraz tym, którzy ją wspierali. Przy okazji życzyła zaproszonym gościom szampańskiej zabawy.

Agnieszka Radwańska zdradziła nam swoje plany:

Na gali towarzyszył jej mąż Dawid Celt. Pobrali się w 2017 roku, w Krakowie w kościele Na Skałce. Dalej są w sobie bardzo zakochani, o czym świadczą ich czułości i uśmiechy, jakimi obdarzali siebie na czerwonym dywanie.

Zobacz też:  Gala Mistrzów Sportu: Obcisła sukienka Anny Lewandowskiej podkreśliła jej ciążowe krągłości, a Marcin Gortat nie szczędzi czułości ukochanej

AW

Więcej o:
Komentarze (29)
Agnieszka Radwańska w nowej fryzurze brylowała na Gali Mistrzów Sportu 2019. Towarzyszył jej mąż
Zaloguj się
 • jala57

  Oceniono 21 razy 11

  Wyobrazam sobie jak trudno udziela sie wywiadu majac swiezo ostrzykniete usta.

 • Gość: MR

  Oceniono 13 razy 9

  Obiektywnie, obecnie wygląda zdecydowanie korzystniej niż na własnym ślubie!

 • swru

  Oceniono 16 razy 6

  Zmiana na lepsze jest. Ale pani Agnieszka urodą nigdy nie powalała - piszę bez złośliwości - teraz wygląda znacznie lepiej niż kiedyś.

 • Gość: Dópa

  Oceniono 41 razy 5

  Stara pisówa - to raz.
  Olała trzykrotnie igrzyska olimpijskie - to dwa.
  Można siadać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 4

  słowo brylowała to ogromne nadużycie dziennikarzyny .------jeżeli impreza była biletowana to powinna sprawdzać bilety .

 • Gość: mia

  Oceniono 7 razy 3

  Przez te usta glonojada Jokera nie jest w stanie zrozumiale mówić. Kibicowałam jej przez całą karierę, ale wtedy nie wiedziałam, że taki z niej celebrycki pustak.

 • Gość: cepr

  Oceniono 5 razy 3

  Nie rozumiem przeciez to ladna i zgrabna dziewczyna ze cos tam majstrowala przy twarzy a ktora medialna tego nie zrobila Jest wiele takich ktore trudno rozpoznac

 • Gość: Aala

  Oceniono 3 razy 3

  Ten są chirurg co u Anki Lewandowskiej ....

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 3

  'Superczempion'? A nie 'Joker'?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX