Karolina Pisarek nie rozpacza po zerwaniu. Została nagrana, jak całuje się z tajemniczym mężczyzną

Karolina Pisarek przebywa w Miami, gdzie świetnie się bawi. Niedawno na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak razem ze znajomymi pływa jachtem. Jedna z jej koleżanek przypadkiem opublikowała, jak modelka całuje się z tajemniczym mężczyzną.

Końcówka roku 2019 roku nie była zbyt szczęśliwa dla Karoliny Pisarek. Modelka rozstała się ze swoim partnerem, z którym spotykała się przez dwa lata. Jak donosił Pudelek, Daniel Kenji Matsunaga miał mieć problemy z wiernością, dlatego gwiazda "Top Model" zakończyła ich relację. Nie bez znaczenia była także dzieląca ich odległość.

Karolina Pisarek bawi się w Miami

Aktualnie Karolina przebywa w Miami, gdzie imprezuje razem z Sandrą Kubicką i grupą znajomych. Na jej profilu pojawiły się nagrania, na których pokazała, jak bawili się na wynajętym jachcie. Zabawa bez wątpienia była bardzo udana. Uczestnicy pili alkohol, tańczyli i miło spędzali czas w swoim towarzystwie. Szaleństwu poddała się także Pisarek, która została nagrana podczas pocałunków z tajemniczym mężczyzną. Co prawda nie widać jej twarzy, ale zdradza ją czerwone bikini, w którym wtedy była.

Karolina Pisarek w MiamiKarolina Pisarek w Miami Screen z Instagram.com

Nie wiadomo jednak, czy jest to coś poważniejszego, czy jedynie poddanie się chwilowej fascynacji. Jedno jest pewne - Karolina na pewno nie rozpacza po rozstaniu. Na szczęście potrafi korzystać z życia i bawi się najlepiej, jak może.

AW

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (12)
Karolina Pisarek nie rozpacza po zerwaniu. Została nagrana, jak całuje się z tajemniczym mężczyzną
Zaloguj się
 • Gość: Problem z wiernością

  Oceniono 11 razy 9

  Baba pijana, d..a oddana.

  Teraz czekamy na seks taśmę.

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 6 razy 4

  To szybko zapomniała, jakoś nie rozpacza, a taka niby wielka miłość była, o ślubie nawet myślała... Taka wierząca w Boga i religijna, a już się lize z innym i macha tylkiem. Nie ma to jak bycie religijną na pokaz, bo chłopak był to i ona. Żałosne

 • Gość: Muha

  Oceniono 6 razy 4

  Ona chyba źle się prowadzi, a taką świętoszkę w telewizji udaje.

 • Gość: Marta

  Oceniono 2 razy 2

  Jej życie jej sprawa

 • Gość: kicu

  Oceniono 1 raz 1

  a kto to jest? znowu "gwiazda" typu wiocha śpiewa wiocha tańczy?

 • Gość: Jasiu

  Oceniono 1 raz 1

  Zeby tylko nie naruszala czyjejs nietykalnosci bo nie bedzie na kaucje .
  Miami niebezpieczne miasto

 • Gość: Montana

  Oceniono 1 raz 1

  A gdzie Ilona? Nie widzę jej na łodzi..

 • Gość: Gościnna

  Oceniono 1 raz 1

  w kroku?

 • Gość: Sandi

  Oceniono 2 razy 0

  Toż to dziecko jeszcze, w głowie pusto , wypila dwa drinki i się rzuca na pierwszego lepszego 😀😀😀 40 letniego faceta z dzieckiem, a na drugi dzień wytrzeźwiała i od razu relacje pousuwala😀

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX