Dzieci Kourtney dostały na święta nowego pieska. Fani dopytują, co się stało z poprzednim. Celebrytka ostro zareagowała

Kourtney Kardashian pochwaliła się na Instagramie zdjęciem szczeniaka, jaki dała w prezencie swoim dzieciom. Internauci zasypali ją pytaniami o poprzedniego psa. Celebrytka musiała się tłumaczyć.

Jak co roku święta u Kardashianów były na bogato. Celebrytki nie tylko pięknie udekorowały swoje domy, lecz także nie oszczędzały na prezentach. Kris Jenner podarowała 2-letniej wnuczce Stormi luksusową willę, a Kourtney swoim dzieciom kupiła psa.

Kourtney Kardashian musi się tłumaczyć

Zdjęciem puchatego psiaka rasy golden retriever pochwaliła się na Instagramie. Zwróciła się przy okazji do swoich fanów o pomoc w wyborze imienia dla zwierzaka. Nie spodziewała się, że wywołała tym samym zamieszanie. Internauci zaczęli się dopytywać, gdzie jest poprzedni pies Honey. Zauważyli, że od jakiegoś czasu nie pojawia się on na profilu celebrytki. Spadła na nią ostra krytyka. Zarzucono jej, że kupiła kolejne zwierzę by "wyrzucić je za trzy miesiące". Pojawiły się też teorie, że pozbyła się starszego psa i zastąpiła go szczeniakiem.

Celebrytka postanowiła zabrać głos i wytłumaczyła internautom, że nie pozbyła się poprzedniego psa:

Oczywiście, że nadal mamy naszą Honey - odpisała.

Jednak nie powstrzymała się także od małych uszczypliwości i zwróciła się do jednego z użytkowników Instagrama dość ostro:

Wow, ile negatywnych emocji. (...) Zakładam, że Święty Mikołaj nie był dla ciebie dobry, stąd twoje wibracje - odpisała.

Kim i Kylie zorganizowały świąteczną imprezę. Było na bogato:

Jak widać nie ma się co martwić o zwierzaka. A Wy jakie imię byście zaproponowali dla nowego psa Kardashianów?

AW

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (13)
Kourtney Kardashian kupiła dzieciom na święta pieska. Fani dopytują, co się stało z poprzednim. Celebrytka ostro zareagowała
Zaloguj się
 • Gość: ada1

  Oceniono 19 razy 17

  pies to ne zabawka.jego miejsce nie jest pod choinka.

 • Gość: XxxX

  Oceniono 9 razy 9

  Honey się nie pojawia na jej profilu, bo nie jest już szczeniakiem i nie zyskuje tylu lajków ani uwagi rodzinki - pewnie pies siedzi teraz głównie z pracownikami villi Kourtney, którzy się nim zajmują zamiast właścicielki. Dzieciaki dostały nową zabawkę pod choinkę to nią się będą ekscytować, a Kourt będzie miała wreszcie dobry materiał na obrzydliwie urocze fotki rodzinne. Jak szczeniak wyrośnie to pewnie dostanie go jakaś pokojówka czy ogrodnik i na nowe święta kolejny zwierzak.

 • Gość: beti beti

  Oceniono 3 razy 3

  RATUJMY ZWIERZAKI.pI - pomagajmy

 • pamejudd

  Oceniono 2 razy 2

  #stopmakingstupidpeoplefamous

 • Gość: Lupo

  Oceniono 2 razy 2

  pindole kardaszianów

 • Gość: Beti

  Oceniono 3 razy 1

  Co za problem dla tak bogatych ludzi mieć dwa psy bo nie rozumiem dramy?

 • Gość: Cerrie36

  Oceniono 14 razy -8

  Brzydcy to są ludzie, którzy podejrzewają kogoś o popełnienie zbrodni zanim nie udowodnią winy ;-) Pies dany w prezencie i już hejt, że na pewno poprzedniego się pozbyła. Typowe dla ludzi, którym się tylko wydaje, iż są pewni siebie, a tak naprawdę nie mają racji. Poza tym sama idea dawania psa w prezencie według mnie nie jest zła. Źli są ludzie, którzy traktują zwierzęta przedmiotowo i wykorzyatują zwierzęta jako pretekst wtęczenia słodkiego prezentu. I znowu niczym niepotwierdzone hejtowanie, bo według wielu, pewnie wyrzuci psa po świętach. Jakoś jednego psa już mają i ma się bardzo dobrze w ich domu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX