W "Rolniku..." nie znalazły miłości, ale do tej pory się przyjaźnią. Pokazały się w takich samych stylizacjach. Internautka wbiła im szpilę, ale nie dały się

"Rolnik szuka żony" to program, dzięki któremu narodziło się wiele związków. Jednak oprócz tego wiele osób znalazło coś równie cennego - przyjaźń.

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" dobiegła końca. Tym razem powstały dwie pary - Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian. Jednak zwycięzców jest o wiele więcej. Natalia, która walczyła o serce Sławomira, zaprzyjaźniła się z kandydatką Seweryna, Dianą.

"Rolnik szuka żony". Diana i Natalia zaprzyjaźniły się

Uczestniczki show, choć zgłosiły się do różnych mężczyzn, poznały się na planie show. Od końca nagrań minęło już trochę czasu, ale one nadal utrzymują kontakt. Wspólnymi zdjęciami dzielą się w mediach społecznościowych:

@cold_girl_di czekam na Ciebie #rolnikszukazony #friends #christmas #brunette #wspolnyczas #przyjaciółka #nazawsze #spotkanie #christmastime #girls #sweet #sweterki #renifer - napisała Natalia.

Dziewczyny na zdjęciu pozują w takich samych świątecznych swetrach. Są w kolorze czerwonym i znajduje się na nich obrazek renifera. Internauci zostawili wiele komentarzy. Jedna z nich zapytała wprost:

Jestem ciekawa, jak to się zaczęło, że się tak zaprzyjaźniłyście.

Ktoś inny odezwał się dość ironicznie - napisał, że na pewno znały się wcześniej. Głos zabrała Natalia, która zdradziła, jak było naprawdę:

Nie znałyśmy się wcześniej. Poznałyśmy się przed samymi nagraniami...  - napisała.

Niektórzy stwierdzili też, że wyglądają jak bliźniaczki. Jak widać, hit TVP zmienia życie wielu osobom, a Diana i Natalia to kolejny przykład na to, że można się zaprzyjaźnić na planie.

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
W "Rolniku..." nie znalazły miłości, ale do tej pory się przyjaźnią. Pokazały się w takich samych stylizacjach.
Zaloguj się
 • Gość: Aanna

  Oceniono 4 razy 4

  Gdzie ta szpila!?!?! Sensacja bez sensu, jak caly plotek, tytuly sensaxyjne, a zawartosc to same mdle wypociny z duooopy...o niczymm....

 • Gość: Fads

  Oceniono 3 razy 3

  Znowu one? Przeciez to zwykle uczestniczki

 • Gość: jurand

  Oceniono 3 razy 1

  Diana piękna kobieta widać u niej sex w oczach szarpałbym jak reksio boczek

 • Gość: Gość

  0

  Kolejne fałszywe kurtyzany zabłysnąć jak chrząstki w galarecie chciały a osikane i rozprute szony o głębokim gardłoem pozbyła się konkurencji że Alleluja dla tych buraków i kabana w anus

 • Gość: Garniarz

  0

  A fuuuj, ile można patrzeć na A te gęby🤮🤮 nudaaaa. Diana pewnie miała wszystkich chłopów w swoim mieście A wyjdzie że zostanie less 🤣😂

 • Gość: Pop

  0

  Już to się robi nudne czytać o tych lampach :)

 • Gość: Maria

  0

  Oby się nie okazało że one lubią dziewczyny i to nie przyjaźń już tak 1x było płakała że jej nie wybrał a później....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX