Joanna Jarmołowicz chwali się synem na Instagramie. Fani doszukują się, do kogo jest podobny. Uważają, że jest identyczny jak Paweł Królikowski

Joanna Jarmołowicz dodała na Instagramie zdjęcie syna, który przyszedł na świat pod koniec września. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a internauci zastanawiają się, do kogo jest podobny.

Joanna Jarmołowicz pod koniec września po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się Józef. Ojcem chłopca jest jej partner, Jan Królikowski, brat Antka Królikowskiego. Dumna mama często chwali się na Instagramie zdjęciami dziecka, a fani są zachwyceni.

Joanna Jarmołowicz pokazała syna

Niedawno na profilu aktorki pojawił się post, na którym znalazł się Józio. Tak wiele jeszcze nie zdradziła do tej pory! Choć Joanna nie należy do grona znanych mam, które nie pokazują twarzy dziecka, to jednak dopiero teraz zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej syn. Zrobiła to w ramach promocji książki, jaką wydali jej partner i jego ojciec, czyli Jan i Paweł Królikowscy. Prazy okazji dodała żartobliwy wpis:

Dziadek i tata wydali książkę. Gadają o kobitkach, więc nawet ciekawe. Mnie przynajmniej całkiem to interesuje. Łyknąłem całą książkę na raz, bo nie lubię się rozdrabniać. W środku jest też super muzyczka od taty. Może jak będę duży, to też wydamy coś takiego z moim tatą? Józef K. - napisała.

Internauci są zachwyceni maluchem. Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których doszukują się, do kogo jest on podobny.

Cała mama.
Podobny do taty i dziadka.
Maluszek jest podobny do ciebie - komentują.

A Wy jak uważacie? Do kogo jest bardziej podobny?

Antek Królikowski z dziewczyną i rodzicami na wycieczce. Wybrali wyjątkowy kierunek:

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Joanna Jarmołowicz chwali się synem na Instagramie. Fani doszukują się, do kogo jest podobny
Zaloguj się
 • polsz

  0

  kto to jest Joanna Jarmołowicz?

 • voyteko

  0

  do Jerzego Urbana...

 • Gość: uuu

  Oceniono 2 razy 0

  Malenstwo podobne do mamy.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Wykapany tata! Cały Antek! 😃

 • Gość: Ja

  Oceniono 2 razy 0

  Ale podobny do Antka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX