Adam Zdrójkowski komentuje doniesienia o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. "To jest jakiś absurd". Jednak pojawił się inny problem

Adam Zdrójkowski w rozmowie z portalem Plejada odniósł się do krążących informacji o tym, że rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. Przyznał, że doszło między nimi do sprzeczki, ale nadal są razem.

W czwartek w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że jedna z najbardziej sympatycznych par w polskim show-biznesie, Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, rozstali się (przeczytacie o tym TUTAJ). W zeszłym tygodniu Pudelek donosił, że para przechodzi kryzys. Ponoć 20-latka po kłótni z 19-latkiem rozpłakała się na planie serialu. Dziennikarze Plejady skontaktowali się z aktorem, żeby dowiedzieć się, jaka jest prawda.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wygrali 1. edycję "Dance, dance, dance". Kto poprowadzi kolejny sezon?

Adam Zdrójkowski rozstał się z Wiktorią Gąsiewską?

Zdrójkowski uznał, że te plotki są niedorzeczne. Jednak przeraża go coś innego. Okazuje się, że na planie "Rodzinki.pl" jest osoba, która wynosi informacje i zdradza mediom, co się dzieje między aktorami:

To jest jakiś absurd. Była kłótnia, ale największą aferą jest to, że mamy po prostu kreta na planie, który rozpowiada wszystko, co się dzieje - wyznał.

Jednak jego wypowiedź nie do końca napawa optymizmem, gdyż poddał w wątpliwość trwałość swojego związku:

Adam Zdrójkowski i Wiktoria GąsiewskaAdam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska Instagram/wiktoria_gasiewska

Na razie się nie rozstaliśmy. O to możecie być spokojni - zapewnił aktor.

Cieszycie się, że plotki o ich rozstaniu okazały się nieprawdziwe?

AW

Więcej o:
Komentarze (5)
Adam Zdrójkowski komentuje doniesienia o rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. "To jest jakiś absurd".
Zaloguj się
 • Gość: Ada

  Oceniono 7 razy 5

  A ja tam im kibicuję. Kreta mam nadzieję zlokalizują.

 • andrzej.wald

  Oceniono 5 razy 3

  To, że media zajmują się czymś takim jak kłótnia, która zdarza się każdej parze czy nawet rozstanie dwójki ludzi to jest dopiero absurd. Ludzie czy wy chcielibyście by Was bez powodu dziennikarze dręczyli pytaniami o to dlaczego rozstaliście się z kimś? Ani nie chodzi o przemoc w związku, ani o znęcanie się nad kimś w związku czy gwałt, a tabloidy usiłują wmówić ludziom, że powinno ich interesować czyjeś życie.

 • jeak

  Oceniono 1 raz 1

  Temat powraca, więc przywołam swój komentarz:
  "Czym Wy się zajmujecie w tej Gazecie? nawet taki dział powinien trzymać jakiś poziom, a nie zajmować się telewizyjnymi dzieciakami. Ogarnijcie się, bo stracicie czytelników. "

 • Gość: mn

  Oceniono 1 raz 1

  Dzieci się pokłóciły, poinformowały o tym wszechświat.

 • Gość: Kika

  Oceniono 7 razy -3

  Ojojoj przecież to jeszcze dzieciaki.Poryczy,powyje ,bo takie są celebrytki.Jak czegoś nie dostanie to będzie ryczeć po kraju.Malutka dziewczynka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX